Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 3517
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Sachiel z Krzeszowa wygrał “Must Be the Music”

Wtorek, 27 maja 2014, 7:47
Aktualizacja: 7:51
Autor: Manu
Kraj: Sachiel z Krzeszowa wygrał “Must Be the Music”
Fot. Screen z Polsat–kadr z "Must Be The Music"
Dzięki sms–owym głosom telewidzów siódmą edycję programu muzycznego emitowanego na kanale Polsat “Must be the music. Tylko muzyka” wygrał zespół Sachiel z Krzeszowa, zdobywając nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych. Show dla osób uzdolnionych muzycznie, które śpiewają i grają, zakończyło się w minioną niedzielę (25 maja).

Formację Sachiel z Krzeszowa tworzy małżeństwo: Piotr i Anna Bierytowie oraz ich przyjaciel, Krystian Krok. Oprócz swojego występu w programie “Must Be the Music”, który była dla nich nie tylko przygodą, muzycy z Krzeszowa zaprezentowali wzruszającą historię.

- Mamy ciężką sytuację. Nie pracujemy. Mamy małą córeczkę, której chcieliby zapewnić jak najlepszą przyszłość. Chcielibyśmy nie tylko realizować się w muzyce, ale zacząć normalne, spokojne życie - zwierzała się Anna Bieryt. - Wiktoria to jest taki nasz mały sens życia. To dziecko jest dla nas całym światem - opowiadał Piotr Bieryt. - Jestem osobą bezdomną. Ale dzięki Piotrowi i Ani mam lokum i pomocną dłoń, za co jestem im wdzięczny. Są dla mnie jak rodzina - wyznał Krystian Krok.

Podróż do Warszawy kosztowała ich tyle, ile miesięcznie wydają na jedzenie, opłaty i mieszkanie. Jednak znaleźli się ludzie, którzy zechcieli im pomóc i ich wesprzeć. Ale to nie wzruszająca opowieść zadecydowała o wygranej. Formacja Sachiel z Krzeszowa dała znakomity popis swoich muzycznych umiejętności.

- Waszą największą siłą jest prawda. Wy w tej prawdzie idziecie i dzięki tej prawdzie zdobywacie marzenia. Jeżeli tej prawdy nie zgubicie, osiągniecie wszystko, czego chcecie - mówił juror Piotr Rogucki, wokalista, autor tekstów i piosenek, aktor, członek zespołu rockowego Coma.

- Jesteście mądrzy, jesteście doświadczeni, jesteście prawdziwi. Wszystko, o co mi chodzi - dodała inna jurorka Elżbieta Zapendowska, krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu. - Oprócz sympatii, jaką mam do nich, że są z małej miejscowości, to ich realizowanie się jest o wiele trudniejsze, niż osób z dużych miast. Dla mnie ktoś, kto wychodzi z ciężkiej sytuacji i tak doskonale sobie radzi, ma ogromny potencjał - skomentowała wokalistka Kora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group