Piątek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6508
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sachiel z Krzeszowa wygrał “Must Be the Music”

Wiadomości: Kraj
Wtorek, 27 maja 2014, 7:47
Aktualizacja: 7:51
Autor: Manu
Fot. Screen z Polsat–kadr z "Must Be The Music"
Dzięki sms–owym głosom telewidzów siódmą edycję programu muzycznego emitowanego na kanale Polsat “Must be the music. Tylko muzyka” wygrał zespół Sachiel z Krzeszowa, zdobywając nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych. Show dla osób uzdolnionych muzycznie, które śpiewają i grają, zakończyło się w minioną niedzielę (25 maja).

Formację Sachiel z Krzeszowa tworzy małżeństwo: Piotr i Anna Bierytowie oraz ich przyjaciel, Krystian Krok. Oprócz swojego występu w programie “Must Be the Music”, który była dla nich nie tylko przygodą, muzycy z Krzeszowa zaprezentowali wzruszającą historię.

- Mamy ciężką sytuację. Nie pracujemy. Mamy małą córeczkę, której chcieliby zapewnić jak najlepszą przyszłość. Chcielibyśmy nie tylko realizować się w muzyce, ale zacząć normalne, spokojne życie - zwierzała się Anna Bieryt. - Wiktoria to jest taki nasz mały sens życia. To dziecko jest dla nas całym światem - opowiadał Piotr Bieryt. - Jestem osobą bezdomną. Ale dzięki Piotrowi i Ani mam lokum i pomocną dłoń, za co jestem im wdzięczny. Są dla mnie jak rodzina - wyznał Krystian Krok.

Podróż do Warszawy kosztowała ich tyle, ile miesięcznie wydają na jedzenie, opłaty i mieszkanie. Jednak znaleźli się ludzie, którzy zechcieli im pomóc i ich wesprzeć. Ale to nie wzruszająca opowieść zadecydowała o wygranej. Formacja Sachiel z Krzeszowa dała znakomity popis swoich muzycznych umiejętności.

- Waszą największą siłą jest prawda. Wy w tej prawdzie idziecie i dzięki tej prawdzie zdobywacie marzenia. Jeżeli tej prawdy nie zgubicie, osiągniecie wszystko, czego chcecie - mówił juror Piotr Rogucki, wokalista, autor tekstów i piosenek, aktor, członek zespołu rockowego Coma.

- Jesteście mądrzy, jesteście doświadczeni, jesteście prawdziwi. Wszystko, o co mi chodzi - dodała inna jurorka Elżbieta Zapendowska, krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu. - Oprócz sympatii, jaką mam do nich, że są z małej miejscowości, to ich realizowanie się jest o wiele trudniejsze, niż osób z dużych miast. Dla mnie ktoś, kto wychodzi z ciężkiej sytuacji i tak doskonale sobie radzi, ma ogromny potencjał - skomentowała wokalistka Kora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~Derik 27-05-2014 8:08
Osobiście występ mi się nie podobał, ale ja nie jestem nikim ważnym. Oby tryby polskiego biznesu muzycznego pokręciły się w dobrą stronę i coś z tego niewątpliwego osiągnięcia zaprocentowało artystycznie i przede wszystkim finansowo. Szacun za chęci, determinację i odwagę.
~Yrezi Rewor 27-05-2014 8:19
Brawo, brawo, brawo!!! Cieszę się bardzo... Walczyli i Dopieli swego... Muzyka mocna i prawdziwa... Oby dobrze wykorzystali te "pięć minut" bo jest wielka szznsa aby odmienić życie. Trzymam kciuki...
~ 27-05-2014 8:28
chała
~trr 27-05-2014 10:36
polski przepis na sukces w szołbizie: 1.Cięzka sytacja przwie bieda,fatalne warunki mieszkaniowe itp. 2.Brak pracy i problem z jej znalezieniem 3.koniecznie dziecko co jest sensem życia a najlepiej kikoro 4.występ w jakims ogólnopolskim Show gdzie wszystkie wyżej wymienione punkty mozna w najlepiej łzawej i otoczonej odpowiednia muzyczka w tle oprawie przedstawic całemu krajowi no i sukces murowany!!!!
~Son 27-05-2014 10:41
Podzielam opinię p. Eli i innych jurorów ! Osobiście nie jestem zwolenniczką tego typu muzyki ,ale wysłałam sms,dlatego,że to moi "ziomkowie",a to przecież zobowiązuje.Życzę im by ta przygoda muzyczna trwała długo i żeby im było lżej w życiu.
~ 27-05-2014 11:02
Uważam, że w tego typu programach nie powinno podawać się żadnych informacji typu "sytuacja rodzinna i finansowa". Tylko i wyłącznie sprawy związane z muzyką tj. wykształcenie, doświadczenie sceniczne należy poruszać. A tak to w sumie nie wiadomo, czy to program o potrzebujących czy o śpiewających. A nagrody gratuluję i życzę rozsądnego zagospodarowania.
~jakitaki 27-05-2014 13:50
nie słuchałem, nie widziałem, ale serdecznie gratuluję sukcesu!
~Katarzyna 27-05-2014 14:06
Bardzo nie lubię hip-hopu, ale ich naprawdę przyjemnie się słucha. Niezłe teksty, dobre wykonanie i nieagresywna muzyka.Życzę im powodzenia, a jakiś sponsor też by się przydał.
~jozin z bazi 27-05-2014 17:33
po 33tysie to nic wielkiego tak naprawde szalu nie ma
~jozin z bazi 27-05-2014 17:35
w niemieckim odpowiedniku wygrywa sie 500tys euro, trase koncertowa i kontrakt profesjonalny
~~~~** 27-05-2014 19:18
Wiktoria to jest taki mały nasz sens życia!!!!!! MAŁY sens życia????? Oby te pieniążki były odpowiednio rozdysponowane a dziecko stało się NAJWAŻNIEJSZYM sensem życia!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group