Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 12358
Zalogowanych: 66
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Są pieniądze na skwer

Sobota, 30 czerwca 2018, 7:48
Aktualizacja: 7:51
Autor: WAC
Mysłakowice: Są pieniądze na skwer
Fot. WAC
Gmina Mysłakowice znalazła się w gronie samorządów, które otrzymały wsparcie finansowe z programu Odnowa Wsi Dolnośląskiej.

Samorząd województwa dolnośląskiego przeznaczył 2 miliony złotych na realizację 82 projektów. Wśród nich jest zagospodarowanie i urządzenie skweru przy siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach.

W ramach inwestycji przewidziane jest ułożenie kostki betonowej w środku pętli autobusowej, wykonanie drobnych nasadzeń oraz elementów małej architektury. Przewidywana wartość zadania to około 60 000 zł. W najbliższych dniach zostanie wszczęta procedura wyboru wykonawcy prac.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
335
Pod domem/blokiem na parkingu
56%
W garażu
35%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
100 szokujących faktów o latach 90 w Polsce
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Czy w Bobrowych Skałach żyły kiedyś bobry?
 
Aktualności
Parkingowy kłopot w Szklarskiej Porębie
 
Pogoda
To jest właśnie magia Karkonoszy
 
112
Potrącenie na pasach na Bacewicz
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group