Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8267
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rzecz o sąsiadach w ZTA

Niedziela, 6 września 2009, 11:49
Aktualizacja: 11:51
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Rzecz o sąsiadach w ZTA
Warsztaty „Kwiat paproci” to drugie po „Lecie w Teatrze” przedsięwzięcie edukacyjne ZTA. Wielu uczestników wakacyjnych warsztatów kontynuuje przygodę z teatrem jesienią.
Fot. TEJO
W poniedziałek (7 września) w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach rozpoczyna się druga edycja warsztatów teatralnych dla dziewcząt i chłopców w wieku od 5 do 15 lat „Kwiat Paproci”.

To już druga odsłona przedsięwzięcia, które w ubiegłym roku cieszyło się wielkim powodzeniem wśród najmłodszych i tych nieco starszych utalentowanych scenicznie mieszkańców miasta. Przypomnijmy bardzo ciepło przyjęte widowisko jasełkowe opracowane przez młodych aktorów oraz instruktorów w grudniu 2008.

Podobnie jak kilka miesięcy temu, tak i teraz z adeptami sceny pracowały będą aktorki Zdrojowego Teatru Animacji: Lidia Lisowicz i Bogna von Woedtke. W ramach zajęć odbywać się będą ćwiczenia integracyjne, rytmiczne, umuzykalniające, ruchowe, plastyczne, dykcyjne i emisyjne. Owocem dwumiesięcznej pracy będzie wydarzenie teatralne pod roboczym tytułem „Sąsiedzi”. Przedstawienie będzie opierać się na analogiach słownych i językowych polsko niemiecko-czeskich. Publiczność zobaczy sztukę w listopadzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group