Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 5308
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bielawa: Rywale byli bezradni

Czwartek, 24 października 2013, 20:25
Aktualizacja: 20:32
Autor: MDvR
Bielawa: Rywale byli bezradni
Fot. użyczone
W minioną niedzielę, 20 października odbyła się w Bielawie III edycja Submission Fighiting Bielawa. Z każdą kolejną edycją przybywa coraz więcej zawodników by sprawdzić swoje umiejętności. W tej edycji pojawiło się ponad 150 zawodników, na starcie nie mogło zabraknąć reprezentantów Jeleniej Góry z Rio Grappling Club.

Złoto dla klubu z Jeleniej Góry zdobył Łukasz Zając startujący w kat. –74 kg. Łukasz zwyciężył wszystkie walki przed czasem – najdłuższa trwała zaledwie 150 sekund, kiedy to jego przeciwnik postanowił się poddać. Zając zdominował zatem swoją kategorię.

Walka Łukasza Zająca

- Niestety problemy z miejscem treningowym pokrzyżowały nam plany na dalszy rozwój. W tym momencie duży ukłon w stronę siłowni „Body-Gym Kuźnia” z którą bardzo dobrze nam się współpracuje. Łukasz widać było, że jest bardzo dobrze przygotowany na zawody, był dużo silniejszy, szybszy i dużo bardziej zdecydowany niż jego rywale, dlatego tak szybko kończył walki. Łukasz jest z nami od początku swojej przygody z SW i naprawdę miło patrzeć jak się rozwija i miejmy nadzieję że będzie dalej robił to samo. Chcielibyśmy podziękować firmom: Body-Gym Kuźnia, Składy Wokulski, Ksero Kopia, firmie ogólnobudowlanej Marko, a w szczególności firmie Yerba Mate JG, Asura oraz miastu Jelenia Góra za wspieranie naszego klubu i możliwości dalszego rozwoju, a także chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w naszych zajęciach. Harmonogram zajęć dostępny na naszym Facebooku https://www.facebook.com/RGCJG" - zachęca Mateusz Bubin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group