Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7428
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ruszyły imprezy Halloween . KONKURS

Piątek, 28 października 2011, 8:38
Aktualizacja: Niedziela, 30 października 2011, 8:08
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Ruszyły imprezy Halloween . KONKURS
Fot. Petr
Koniec października to nie tylko czas zadumy i przygotowań do obchodzonego 1 listopada dnia Wszystkich Świętych, lecz także okres, w którym w pubach i klubach w całej Polsce ruszają Halloween imprezy. W Jeleniej Górze ruszyły wczoraj, 27 października w Oriencie.

Wczoraj, od godziny 20.00 klub muzyczny Orient Express mieszczący się w dawnym budynku dworca PKP w Jeleniej Górze należał do wampirów, upiorów, wiedźm, dyniogłowych i jeszcze innych stworów, które ochoczo i z dużym humorem bawiły się w rytm mrocznych dźwięków z konsoli dj-ów TRIBE, X-MEN, CLICKER, KAKITA i GRZYWA.

– Jutro wyjeżdżamy na Wszystkich Świętych do domu. Za kilka dni będziemy obchodzić Dzień Wszystkich Świętych, uroczystość poważną i refleksyjną. Dzisiaj, przyszliśmy uczcić zmarłych na wesoło i trochę postraszyć się nawzajem. Bardzo lubię Halloween imprezy i cieszę się, że z roku na rok jest ich coraz więcej – mówił nam wczoraj „wampir Maciej”, student Politechniki Wrocławskiej.

Wczorajszą Halloween imprezę w Oriencie przygotowało Bractwo Jeleniogórskich Studentów z kolei jutro – w klubie odbędzie się Haloween autorstwa dMarka oraz Mańka z More Than A Party Jelenia Góra, na które sześć pierwszych osób, które zadzwonią dzisiaj do naszej redakcji i podadzą hasło „Halloween, Orient Express” otrzyma darmowe wejściówki.

Należy też dodać, że jutro, 29 października Halloween party odbędą się również w JAZGOCIE w Szklarskiej Porębie i dopiero co reaktywowanym klubie KWADRAT przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze. Słowem, jest w czym wybierać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group