Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6691
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ruszyła sprzedaż biletów na niezwykły koncert w „Muflonie”

Czwartek, 20 marca 2014, 7:36
Aktualizacja: 7:38
Autor: Org
Jelenia Góra: Ruszyła sprzedaż biletów na niezwykły koncert w „Muflonie”
Fot. Organizator
Poetycki, nastrojowy i pełen ciepła recital Eli Adamiak odbędzie się w Miejskim Domu Kultury „Muflon” 12 kwietnia 2014 o godz. 19.00. Artystce na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny w składzie: Piotr Goljat – fortepian, śpiew; Sebastian Ruciński – gitara; Piotr Górka – kontrabas. Rezerwacje i sprzedaż biletów już się rozpoczęły!

Ela Adamiak to piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce wśród wykonawców poezji śpiewanej. Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych, okazała się sukcesem. Obecnie wydała dawno oczekiwaną płytę, na której znalazły się starannie dobrane nowe piosenki, jak: „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc”.

Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. „Trójki”, Radia „Złote Przeboje”, a w plebiscycie Polskiego Radia „Jedynki” głosami radiosłuchaczy wybrana została Przebojem Jesieni 2009 r.

Rezerwacje i sprzedaż biletów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 w sekretariacie MDK „Muflon”, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group