Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7720
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rusza Liga

Poniedziałek, 8 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 października 2007, 9:04
Autor: ROB
Jelenia Góra: Rusza Liga
Fot. Archiwum
Rockmani wracają po wakacyjnej przerwie.

Poznański zespół Babayaga Ojo będzie gościem kolejnej edycji Ligi Rocka, która odbędzie się już w najbliższy piątek.
Zespół będzie promował swoją najnowszą płytę pn. „Siła”, która ukazała się dosłownie kilka dni temu. Babayaga Ojo gra od przeszło 20 lat. Zespół powstał w 1985 roku.

Pierwotnie występował pod nazwą „Cmentarna Elita”, jednak szybko ją zmieniono. Wielokrotnie zmieniał się skład zespołu, występowało w nim w sumie ponad 20 muzyków. Obecnie zespół występuje w składzie: Kóbeł (bass), Kostas (perkusja), Doris (śpiew),Cocot (gitara), Adrian (gitara).

Przed gośćmi wieczoru zaprezentuje się 6 mniej znanych zespołów, które powalczą o wejście do finału imprezy. Wśród nich będzie jeleniogórska grupa „13 poziomo”, grająca rocka. Będzie też punkowa kapela „Insulit” ze Szczecina. Dawkę reggae zaprezentuje widzom grupa „Niekoniecznie Korzenie” z Legnicy. Wystąpi aż dwóch przedstawicieli metalu: „Blood Rain” z Krotoszyna oraz „Udziel” z Radlina. Ostre brzmienie preferują także muzycy z „Ziwma” z Żórawiny.

Liga Rocka odbędzie się w najbliższy piątek, o godz. 17 w sali „Novej” przy ul. 1 Maja 60. Bilety (10 złotych) do nabycia w sekretariacie JCK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group