Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 4943
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rusza klub piłkarski wyłącznie dla dziewcząt!

Czwartek, 16 czerwca 2011, 11:36
Aktualizacja: 0:25
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Rusza klub piłkarski wyłącznie dla dziewcząt!
Fot. użyczone
Klub Sportowy Akademia Piłkarska Orlik Jelenia Góra zaprasza wszystkie chętne dziewczęta z następujących roczników: grupa I 1994 – i starsze, grupa II 1995 – 1998, grupa III 1999 – i młodsze do wzięcia udziału w treningach. Jeśli lubisz grać w piłkę nożną i chcesz to robić profesjonalnie, teraz masz ku temu znakomitą okazję.

Nabór do drużyny prowadzi Robert Stachowski - wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 504706707, dostępne też są na stronie www.ksorlikjelenia.futbolowo.pl. Zapisywać można się pisząc na maila ks.orlik@wp.pl, gdzie należy podać swoje imię i nazwisko, a także datę urodzenia oraz jakiś kontakt.

Klub powstał z myślą o szkoleniu dziewcząt w piłce nożnej. W naszym regionie jest wiele zdolnych dziewcząt, które grają w piłkę nożną a niestety muszą grać z chłopcami. Ta oferta jest tylko dla nich. Obecnie współpracujemy ze Szkołą Podstawową nr 13 w Jeleniej Górze, gdzie mieści się przyszła baza treningowa - boisko orlik i sala gimnastyczna. I tutaj wielkie wsparcie Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13, za co dziękujemy.

Obecnie trwa nabór dziewcząt z różnych roczników. Nabór będzie trwał przez cały czas. Zgłoszenia można wysłać na maila klubu ks.orlik@wp.pl Naszym celem jest promowanie piłki nożnej wśród dziewcząt. A pod względem sportowym chcemy zgłosić się do rozgrywek dzieci i młodzieży, oraz profesjonalnej III-ligi kobiet.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wspierać nasz klub szczególnie sponsorów oraz ludzi dobrej woli. Możemy mieć klub w III-lidze lub wyżej bo takie mamy cele. Naszym celem jest łączenie, a nie dzielenie, chcemy tworzyć profesjonalny klub dla naszych dziewczyn – wyznaje Robert Stachowski, prezes klubu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group