Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 6120
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztańczony „Jelonek” w rytmach karnawału – VIDEO

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 29 stycznia 2010, 17:10
Aktualizacja: Sobota, 30 stycznia 2010, 8:14
Autor: RED
Fot. MT
Michael Jackson, super i spidermani, księżniczki, książęta, żołnierze, czarodzieje i wiedźmy oraz innej maści przebierańcy – z racji trwającego karnawału – szaleli wczoraj na balu maskowym w Młodzieżowym Domu Kultury „Jelonek”.

W tradycyjnej zabawie wzięli udział głównie dziewczęta i chłopcy, którzy uczęszczają na rozmaite zajęcia w MDK. Silną i barwną reprezentację miała Akademia Malucha, której „rektorka” Ewa Bąk robiła wczoraj za wodzireja. Dzielnie asystował jej instruktor tańca Grzegorz Gigiel, który zadbał o różnorodną oprawę muzyczną.

Było głośno i wesoło. Roztańczone dzieci, wśród których zauważyliśmy postaci z popularnych bajek i filmów przygodowych, bawiły się w rytm muzyki pod opieką wolontariuszek i ku uciesze rodziców kibicujących balowiczom. Organizatorzy przewidzieli także kilka zabaw, do których zaproszono wszystkich przebierańców.

Karnawał w MDK był wstępem do rozpoczynających się w nadchodzący poniedziałek półkolonii w placówce, które potrwają przez dwa tygodnie ferii zimowych.

Zbiorowe zdjęcie, pamiątkę z balu, zamieścimy w poniedziałkowym wydaniu Tygodnika „Jelonka.com”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~-MATMOSKA 29-01-2010 22:06
brawa dla Michaela Jacksona!!!! i pana prowadzącego...rozbawił dzieciaki, przy czym nieźle się bawił:)) brawo! Więcej takich imprez...szkoła podstawowa nr 11, powinna wziąć przykład...
~MAŁA7362 29-01-2010 22:52
ale wiocha, biedne dzieci były w szoku haha

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group