Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 6138
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rozpoczął się nabór do klasy pływackiej (komunikat)

Poniedziałek, 26 maja 2014, 7:37
Aktualizacja: 7:38
Autor: Jel
Dyrekcja Zespołu Szkół Elektronicznych i Gimnazjum Nr 3 w Jeleniej Górze ogłasza na rok szkolny 2014/2015 nabór do I klasy sportowej gimnazjalnej o profilu pływania. Termin zgłoszeń – do 06.06.2014 r. kiedy to zostanie przeprowadzony test umiejętności pływackich zgodnie z regulaminem rekrutacji. Zainteresowani proszeni są o kontakt z dyrekcją szkoły codziennie w godz. 8.00 – 15.00.

Uczniom tej klasy zapewnia się:
- rozszerzoną liczbę godzin wychowania fizycznego (10 godz. w tym: wszechstronny rozwój fizyczny, doskonalenie i nauka wszystkich stylów pływackich, elementy gier zespołowych, gimnastyki i lekkiej atletyki)
- fachową, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną i trenerską
- bardzo dobrą bazę sportową (2 sale gimnastyczne, siłownia, kompleks boisk o sztucznej nawierzchni, tartanowa bieżnia lekkoatletyczna wraz ze skoczniami w dal i wzwyż, rzutnia do pchnięcia kulą oraz możliwość korzystania i prowadzenia zajęć na pływalni
- 3-letni okres kształcenia z możliwością kontynuacji pływania w klubie sportowych MUKP Just Swim Jelenia Góra
- udział w zawodach szkolnych, międzyszkolnych oraz ogólnopolskich
- wyjazdy na obozy sportowe.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców dzieci z obecnych klas VI z terenu całego miasta Jeleniej Góry oraz okolic na zebranie organizacyjne w dniu 12.06. o godz. 16.00, które odbędzie się w siedzibie placówki przy ul. Grunwaldzkiej 64 a – informuje szkoła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group