Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 5492
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rozegrany Teatr im. Norwida

Środa, 5 maja 2010, 16:50
Aktualizacja: 17:30
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Rozegrany Teatr im. Norwida
Fot. TEJO
Na kilka przedstawień afiszowych zaprasza w tym tygodniu widzów Teatr im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze proponując naszym Czytelnikom wejściówki.

8 i 9 maja na dużej scenie będzie można obejrzeć musical „Przygody Rozbójnika Rumcajsa”. To najnowsza propozycja teatru skierowana do widzów od lat trzech do stu trzech. Zabawna opowieść o perypetiach znanego z kreskówek dobrego zbója to dynamiczne, pełne rozmachu przedstawienie z muzyką w rytmie rocka, raegge i hip-hop. W roli głównej: Igor Kowalik. Początek sztuki o godz. 16. Na naszych Czytelników, którzy pół godziny przed spektaklem podadzą przy kasie hasło „Jelonka.com”, czekają dwa podwójne zaproszenia.

Od jutra do 9 maja na scenę studyjną wracają o godz. 19 „Pokojówki”, dramat Jeana Geneta. To psychologiczny portret dwóch służących, którzy – pracując pod presją znienawidzonej Jaśnie Pani – kreują okrutne widowisko, którego finałem ma być zamordowanie pracodawczyni. Ciekawe kreacje Katarzyny Janekowicz, Agaty Moczulskiej i – jak zwykle perfekcyjna – Irmina Babińska. Dla Czytelników po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy spektakl na warunkach wyżej podanych.

Podwójne zaproszenie czeka też na chętnych na „Kolację na cztery ręce”, którą będzie można zobaczyć w Pałacu Paulinum w piątek, 7 maja, o godz. 19. Dwaj geniusze baroku: Jan Sebastian Bach i Jerzy Fryderyk Haendel spotykają się na kolacji, która staje się pretekstem do dyskusji o tworzeniu, muzyce i życiu. W rzeczywistości kompozytorzy nigdy się nie zetknęli. Sztuka Barza uzupełnia tę lukę. Występują: Bogdan Koca, Marek Prażanowski i Piotr Konieczyński jako służący Schmidt.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1196
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group