Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 8913
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Rozdano Liczyrzepy pod Śnieżką (FOTO)

Niedziela, 7 października 2012, 7:41
Aktualizacja: 8:20
Autor: Mea
Karpacz: Rozdano Liczyrzepy pod Śnieżką (FOTO)
Fot. Organizator
Podczas XV Karkonoskich Spotkań Turystycznych, które odbyły się 5 października w Dworze Liczyrzepy w Karpaczu wręczone zostały Nagrody Starosty Jeleniogórskiego – Liczyrzepy, przyznawane za zasługi w dziedzinie turystyki w siedmiu kategoriach.

Ok. 200 osób wzięło udział w Karkonoskich Spotkaniach Turystycznych, na które przyjechały delegacje m.in. z Aachen, Bambergu, Gryfic, Trzebiatowa, a także Wolsztyna.

– Zaprezentowaliśmy i podsumowaliśmy również nasz projekt „Karkonosze Łużyce Górne – aktywnie przez cztery pory roku”, podczas którego powstało wydawnictwo w czterech językach promujące region jeleniogórski oraz aktywną turystykę – powiedział Wiesław Dzierzba, dyrektor Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu w Jeleniej Górze.
Laureatami Nagrody Liczyrzepy zostali: Tomasz Łuszpiński za Likier Karkonoski - w kategorii Promocja Regionu, Hotel Artus w Karpaczu - w kategorii Najlepszy Obiekt Hotelarsko-Turystyczny, Huta Szkła Kryształowego "Julia" w Piechowicach - w kategorii Najlepszy Produkt Turystyczny, dr Przemysław Wiater ze Szklarskiej Poręby - w kategorii Za Całokształt Działalności na Rzecz Turystyki, Agata Rome-Dzida i Wacław Dzida - w kategorii Za Kreatywność Służącą Budowaniu Atrakcyjnego Wizerunku Gminy, Urząd Miasta w Szklarskiej Porębie za organizację Pucharu Świata w Narciarstwie Klasycznym - w kategorii Najlepsza Promocja Zagraniczna, Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej za organizację Festiwalu dell'Arte i wystawienie opery Faust w Wojanowie - w kategorii Najefektowniejsza Promocja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
415
Tak
11%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group