Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 4462
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rozbójnicy w pociągu: Szklarska Poręba – Wrocław

Wiadomości: Dolny Śląsk
Środa, 23 kwietnia 2008, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: TEJO
Nawet do 10 lat więzienia grozi zatrzymanym osobom podejrzanym o dokonanie rozboju, pobicie i zniszczenie mienia w pociągach. Policjanci w tej sprawie zatrzymali już cztery osoby w wieku od 19 do 21 lat.

Podejrzani to mieszkańcy podwrocławskich gmin, którzy uprzykrzali jazdę podróżnym i obsłudze w pociągu ze Szklarskiej Poręby do Wrocławia. Jeden z bandziorów napadł, między innymi, konduktora. Przestępcy mają od 19 do 20 lat.

Funkcjonariusze z Komisariatu Kolejowego Policji we Wrocławiu prowadzili postępowanie w sprawie zniszczenia mienia w pociągu oraz pobicie interweniującego konduktora.

Kilka dni później sprawcy w przedziale pociągu, dokonali rozboju na mężczyźnie. Napastnicy pobili wtedy pasażera i zabrali mu konsolę do gier. Następnie sprawcy sprzedali łup, a uzyskane w ten sposób pieniądze przepili.

Trzem zatrzymanym osobom postawiono zarzut rozboju, pobicia i zniszczenia mienia za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Sprawcy na trzy miesiące trafili do aresztu – poinformowała policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group