Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Rozbójnicy w areszcie

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Dwóch bandytów, którzy napadli na 17-latka, trafiło do celi na trzy miesiące.

reklamy
reklamy

Mężczyźni w wieku 19 i 21 lat zostali zatrzymani przez policję po kilku dniach, po tym jak pod koniec lutego pobili i obrabowali siedemnastoletniego mieszkańca Jeleniej Góry.

Poszkodowanemu zabrali telefon komórkowy, dokumenty oraz 600 złotych w gotówce. Stróżom prawa udało się odzyskać aparat telefoniczny, który został ofierze zwrócony.

– Napastnicy są znani policji, byli wielokrotnie notowani – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze. Teraz na notowaniu się nie skończy. Na wniosek policji i prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Za rozbój bandytom grozi kara do 12 lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka