Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Rozbój w biały dzień

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Trzy osoby zostały pobite i ograbione w centrum nadgranicznego miasta. Trzech bandziorów, sprawców przestępstwa, złapała policja.

reklamy

Do zdarzenia doszło w Zgorzelcu. Trzech opryszków, w tym jeden małolat, bijąc i kopiąc doprowadzili do stanu bezbronności trzy osoby w tym również 15 latka , a następnie skradli im plecaki, buty sportowe oraz zakupy. Napadnięci szybko powiadomili stróżów prawa.

– Szczegółowa analiza zgromadzonych materiałów doprowadziła do wytypowania i zatrzymania sprawców: dwóch mężczyzn w wieku 20 lat i nieletniego - 16 latka – poinformowała mł. asp. Ewa Wojteczek, oficer prasowa policji ze Zgorzelca.

Dorosłymi sprawcami rozboju zajmie się prokurator, grozi za to kara od 2 do 12 lat więzienia, natomiast nieletni trafi przed sąd rodzinny i nieletnich.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka