Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Rozbijali klosze dla zabawy

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Kilka latarni na peronie przystanku kolejowego na Osiedlu Orle w Cieplicach zniszczyła wczoraj grupa wandali. Policja zatrzymała jednego z nich po pościgu. Pozostali uciekli.

Wczoraj przed godz. 21 na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna i powiadomił o grupie wandali, która rozbijała klosze od ulicznych latarni na Osiedlu Orle w Jeleniej Górze. Zdaniem zgłaszającego najbardziej aktywny był mężczyzna ubrany w czerwoną kurtkę – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z policji.rn rnKiedy funkcjonariusze podjechali na wskazane miejsce, czterech mężczyzn na widok radiowozu rzuciło się do ucieczki. Policjanci ruszyli w pościg za opisanym mężczyzną. Chwilę później został zatrzymany. Okazał się nim 23-letni jeleniogórzanin. Był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało 0,7 promila.rn rnJak się okazało, mężczyzna rzucał dla zabawy w klosze latarni grudkami lodu. Wandal rozbił cztery klosze, a tym samym spowodował straty w wysokości ponad 1200 zł. Teraz odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka