Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5602
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świeradów-Zdrój: "Rowery na Sprintery" z Mają Włoszczowską

Środa, 1 lipca 2015, 14:33
Aktualizacja: 14:39
Autor: MDvR
Świeradów-Zdrój: "Rowery na Sprintery" z Mają Włoszczowską
Fot. użyczone
W miniony weekend Grupa Wróbel zaprosiła swoich klientów na bardzo nietypowy event. Tym razem właściciele samochodów marki Mercedes–Benz przesiedli się na rowery i wspólnie ruszyli na ścieżki Świeradowa Zdroju.

„Rowery na Sprintery”- nie bez powodu, pod takim właśnie hasłem, dealer zorganizował rodzinny wyjazd dla klientów Działu Samochodów Dostawczych. Choć na co dzień kojarzone głównie z biznesem, tym razem vany pokazały szerszy wachlarz swoich możliwości. Sprintery ze sprzętem rowerowym, Citan po brzegi wypełniony napojami izotonicznymi i turystyczna V Klasa- cała trójka towarzyszyły gościom podczas wyprawy.

Mercedes-Benz to synonim bezpieczeństwa i o to przede wszystkim zadbał organizator. Każdy z gości otrzymał profesjonalny kask rowerowy i po dobraniu sprzętu ruszyli w górę koleją gondolową. Tam czekał już na nich wyjątkowy gość - mistrzyni świata MTB - Maja Włoszczowska, która z Grupą Wróbel związana jest już od wielu lat. Gdy zostawia rower, przesiada się w piękne, czarne GLK.

Dobrze opracowana i zróżnicowana trasa wymagała sporego wysiłku, dlatego w połowie drogi organizator przygotował stację regeneracyjną. Goście częstowali się napojami i odżywczymi batonami, a to wszystko prosto z zaparkowanego tam Citana.

Grupa Wróbel zapewniła też atrakcje dla najmłodszych- specjalną strefy zabaw z animatorami. Ponadto dzieci miały okazję przejechać się najbardziej luksusowym modelem z palety samochodów dostawczych- nową Klasą V.

Podczas wspólnego lunchu na gości czekała jeszcze jedna atrakcja- spotkanie autorskie. Każdemu uczestnikowi wyjazdu Maja Włoszczowska wpisywała dedykację w swojej książce „szKoła życia”.

A najmłodszemu gościowi udało się nawet zdobyć autograf Mistrzyni na ramie jego niebieskiego roweru. Mimo dużego zmęczenia wszyscy wyjeżdżali ze Świeradowa z uśmiechem na twarzy. Już czekają na kolejną edycję, mając nadzieję, że trening (pod okiem Mistrza) czyni mistrza.

(Organizator)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group