Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2339
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Rowerem ścieżkami Papieża

Środa, 29 sierpnia 2007, 0:00
Autor: Angela
Kotlina Jeleniogórska: Rowerem ścieżkami Papieża
Fot. Archiwum domowe
Cykliści w 51. rocznicę wycieczki ks. Karola Wojtyły na dwóch kółkach, pojadą Jego śladem.

Zbigniew Leszek z Izersko-Karkonoskiego Towarzystwa Kolarskiego szuka chętnych do uczczenia pięćdziesiątej pierwszej rocznicy, kiedy to Karol Wojtyła objechał rowerem nasze okolice.
Rowerzyści śladem Ojca świętego pojadą w najbliższą niedzielę, drugiego września. Rajd potrwa dwa dni. Zaczyna się 2 września.

– W niedzielę, dokładnie jak w 1956 roku o godzinie 9.00 w Bolesławcu będzie uroczysty wyjazd rowerowej wyprawy po ,Szlaku Jana Pawła II – mówi Zbigniew Leszek.

– W tym dniu będziemy przejeżdżać przez Lwówek Śląski, Lubomierz, Gryfów Śląski, Mirsk, Świeradów, Szklarską Porębę i Piechowice. Zakończenie tego dnia planowane jest w na godzinę 18 uroczystą mszą w kościele w Sobieszowie.

Następnego dnia, czyli 3 września o godzinie 8.00 cykliści wyjadą z Sobieszowa przez Karpacz i Przełęcz Kowarską. Następnie skierują się do Kamiennej Góry.

– Przejazd zakończymy noclegiem w Krzeszowie, skąd 4 września udamy się przez Wałbrzych do Świdnicy. Chętnych zapraszam do uczestnictwa w wyprawie – zachęca Z. Leszek.

Wszystkich szczegółów można zasięgnąć u organizatora pod numerem telefonu 606619801 lub pod adresem e- mail zbigniew.leszek@gmail.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group