Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6819
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Rowerem po Dolnym Śląsku

Piątek, 8 sierpnia 2014, 8:23
Aktualizacja: 8:25
Autor: Angela
Region: Rowerem po Dolnym Śląsku
Fot. K–D
Koleje Dolnośląskie zachęcają do aktywnego spędzania wakacji i podróżowania z rowerem. – Naszymi pociągami można dojechać w wiele ciekawych zakątków regionu, a rower można przewieźć już za 1 zł – zachęcają. Oferta promocyjna „Rower za 1 zł” obowiązuje bezterminowo, również na trasie do i z Jeleniej Góry.

Oferta obowiązuje w soboty, niedziele i święta na odcinkach: Jelenia Góra – Zgorzelec, Legnica – Kłodzko, Kłodzko – Kudowa Zdrój, Kłodzko – Wałbrzych, Wrocław – Jelenia Góra – Szklarska Poręba, Wrocław –Jaworzyna Śląska – Świdnica oraz Wrocław – Trzebnica.

Bilety w ofercie promocyjnej można kupić tylko u konduktora bez opłaty dodatkowej, a oferta obowiązuje tylko w pociągach Kolei Dolnośląskich SA.

- Jeżeli Państwo planują regularne wycieczki rowerowe w różnych częściach Dolnego Śląska, to zachęcamy do zakupu biletu sieciowego miesięcznego na przewóz roweru, który kosztuje 60 zł. Jest on ważny z każdym biletem na przejazd pociągiem. Można go kupić w kasach biletowych i u konduktora w pociągu. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku i podróży Kolejami Dolnośląskimi! – dodają przedstawiciele przewoźnika.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group