Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Rowerami pokonali Śnieżkę

Audio

Czytaj na głos

Autor: ahawer 1 min czytania

Wjazd rowerem na Śnieżkę to nie lada wyzwanie, a wyczynu tego dokonało ponad 530 zawodników w ramach imprezy Uphill Race Śnieżka 2009.

reklamy

Trasa liczyła 14 kilometrów i biegła od domu wczasowego Bachus do samego szczytu Śnieżki. Najszybciej na najwyższy szczyt Karkonoszy wjechał Radosław Tecław.
Drugi był Andrzej Kaiser, a trzeci Łukasz Pichulak.
Miejsca w drugiej dziesiątce zanotowali : Artur Miazda, jeleniogórzanin reprezentujący team Lechii Piechowice, trzynasty był Adam Drahan, a piętnasty Rafał Ignaczak z Jeleniej Góry z Formicki Bike.

Trasa biegła głównymi ulicami Karpacza, aż do granicy Karkonoskiego Parku Narodowego, gdzie zawodnicy wjechali na niebieski szlak (droga Jubileuszowa) prowadzący na sam szczyt Śnieżki (1602 m n.p.m.). Wyjątkowa atrakcyjność trasy i trudności wiążące się z jej pokonaniem (największa różnica wzniesień w wyścigu rozgrywanym w Polsce) przyciąga co roku najlepszych kolarzy górskich z całego kraju i państw sąsiednich.

Szczegółowe wyniki dostępne tutaj:

http://www.online.datasport.pl/results48/

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka