Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8352
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rotary Club Jelenia Góra z nowymi władzami

Środa, 12 czerwca 2019, 12:00
Aktualizacja: Piątek, 14 czerwca 2019, 11:35
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Rotary Club Jelenia Góra z nowymi władzami
Fot. Paweł Guszała
W ostatnich dniach zmieniły się władze w Rotary Clubie Jelenia Góra. Po dwóch latach ze stanowiska prezydenta ustąpił Wojciech Chadży. Zmienił go Krzysztof Błażejczyk.

Wojciech Chadży, były przedsiębiorca, przewodniczący Rady Miejskiej po dwóch latach służby zakończył swoją prezydenturę w Rotary Clubie Jelenia Góra. W trakcie krótkiego spotkania w hotelu Tango w kilku słowach podsumował swoją kadencję.

Rotary jest to służba na rzecz społeczności lokalnej – mówi Wojciech Chadży, były prezydent Rotary Clubu Jelenia Góra. – Udało się kontynuować program „Ratujmy wzrok dzieciom”, znany u nas w Jeleniej Górze, ale też i w Polsce, bo kilka innych klubów w naszym kraju zaczęło realizować jego założenia. Robimy też wspólnie z fundacją Anny Dymnej „Zaczarowane Święta”, gdzie pieniądze zbieramy na osoby potrzebujące. Mamy też bal charytatywny, z którego uzyskane fundusze wspierają szczytne cele. W tym roku środki przeznaczyliśmy na remont łazienek w Oddziale Medycyny Paliatywnej Szpitala „Wysoka Łąka”.

Przez najbliższy rok prezydentem Rotary Clubu Jelenia Góra będzie Krzysztof Błażejczyk, prezes zarządu Telewizji Dami, pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć charytatywnych na terenie miasta oraz regionu.

Chciałbym kontynuować wszystkie projekty i działania rozpoczęte przez moich poprzedników – mówi Krzysztof Błażejczyk. - Chcemy reaktywować interact, aby młodzież z Kowar, Karpacza, Szklarskiej Poręby czy naszego miasta, angażowała się w działalność rotariańską, a przy tym ją promowała.

Zmiany objęły także inne stanowiska w jeleniogórskim klubie. Sekretarzem został Norbert Łukaniuk, skarbnikiem Bogusław Wojdak, strażnikiem tradycji Witold Musiałowski, a mistrzem ceremonii Andrzej Marchowski. Przyjęci zostali także dwaj nowi członkowie: Andrzej Kamiński i Marcin Kostrzewski.

Twoja reakcja na artykuł?

12
26%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
9%
Złości
28
61%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
464
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group