• Niedziela, 8 grudnia 2019
  • Godz. 16:28
  • Imieniny: Marii, Wirgiliusza, Makarego, Światozara
  • Czytających: 6920
  • Zalogowanych: 4
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Roszada kadrowa u stróżów prawa

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 6 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 13:54
Autor: Muzyczne Radio, 105,8 FM
Komisarz Damian Gałek nie jest już komendantem policji w mieście pod Śnieżką.

Odwołał go szef Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, młodszy inspektor Zbigniew Ciosmak. Stanowisko stracił także zastępca komendanta karpackich policjantów.

Powodem takiej sytuacji oficjalnie jest utrata zdolności kierowania jednostką. Nieoficjalnie mówi się, że komendant był skonfliktowany z podwładnymi, bo kazał im za długo pracować. Ci napisali o tym komendantowi Ciosmakowi.

W opinii mieszkańców Karpacza komisarz Gałek jest skutecznym policjantem.
Zastąpi go najpewniej komisarz Marian Nagel z Jeleniej Góry.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~karpacz 6-02-2006 16:08
miom zadaniem dobrze że zwolnili gałak on pomiaca ludźmi!! ma wszystkich w tyłku nawet jak ktoś ma urlop to nie mo że iść bo nie zdażył dokończyć sprawy
~internautka 6-02-2006 19:49
moze policja powinna miec wiecej ludzi? ja slyszalam w radiu ze burmistrz Karpacza chwalil komisarza galka...
~grand 6-02-2006 22:42
>miom zadaniem dobrze że zwolnili gałak >on pomiaca ludźmi!! >ma wszystkich w tyłku >nawet jak ktoś ma urlop to nie mo że iść bo nie >tzda żył dokończyć sprawy to chyba najlepszy glina jakiego znam, i naprawdę jest skuteczny mam nadzieje że jest autorytetem dla wielu Policjantów.Trzymaj się DAMIAN
~Maciej 7-02-2006 5:58
Widać komuś przeszkadzał .... Miałem styczność z komendantem wiele razy i wiem ze to naprawde dobry glina który wreszcie zaprowadził porządek w Karpaczu. Jest wymagający ale taki powinien być szef... ale i skuteczny w swoich działaniach. Dla Karpacza będzie to wielka niepowetowana strata :( Oby była więcej policjantów takich jak komendant z Karpacza.
~były policjant 7-02-2006 21:34
>>miom zadaniem dobrze że zwolnili gałak >>on pomiaca ludźmi!! >>ma wszystkich w tyłku >>nawet jak ktoś ma urlop to nie mo że iść bo >nie >>tzda >żył dokończyć sprawy >to chyba najlepszy glina jakiego znam, i naprawdę >jest skuteczny mam nadzieje że jest autorytetem >dla wielu Policjantów.Trzymaj się DAMIAN WIDAĆ CIOTY Z KARPACZA DONOSZĄ NA SWOJEGO SZEFA.chłopaki jak sie nie nadajecie do policji to zmieńcie prace. kom. Gałek powinien być wzorem dla wszystkich policjantów, wymaga rzetelnej służby ale potrafi samemu sobie stawiać wysokie wymagania i docenić policjanta za dobre wyniki w służbie.Karpacz poniósł dużą stratę.
~Leszek 7-02-2006 23:07
>Widać komuś przeszkadzał .... Miałem >styczność z komendantem wiele razy i wiem ze to >naprawde dobry glina który wreszcie zaprowadził >porządek w Karpaczu. Jest wymagający ale taki >powinien być szef... ale i skuteczny w swoich >działaniach. Dla Karpacza będzie to wielka >niepowetowana strata :( Oby była więcej >policjantów takich jak komendant z Karpacza. Jest dobry w papierowej policyjnej statystyce-nic więcej, a do chwili obecnej to się tylko w Tej firmie liczy.Dobrze, że nikt nie chce gadać na forum jak to się robi!!!!!!!!
~Obiektywny 27-02-2006 11:39
>miom zadaniem dobrze że zwolnili gałak >on pomiaca ludźmi!! >ma wszystkich w tyłku >nawet jak ktoś ma urlop to nie mo że iść bo nie >zdażył dokończyć sprawy W KP Karpacz takich "gównianych policjantów" jak ty było jeszcze 4 + kretynka sekretarka E. Szpala i głupek z-ca - szkoda, że komendant Ciosmak woli takie zera od wymagającego gliniarza i kieruje się donosami.
~Znawca tematu 27-02-2006 11:49
>>Widać komuś przeszkadzał .... Miałem >>styczność z komendantem wiele razy i wiem ze >to >>naprawde dobry glina który wreszcie >zaprowadził >>porządek w Karpaczu. Jest wymagający ale taki >>powinien być szef... ale i skuteczny w swoich >>działaniach. Dla Karpacza będzie to wielka >>niepowetowana strata :( Oby była więcej >>policjantów takich jak komendant z Karpacza. > >Jest dobry w papierowej policyjnej statystyce-nic >więcej, a do chwili obecnej to się tylko w Tej >firmie liczy.Dobrze, że nikt nie chce gadać na >forum jak to się robi!!!!!!!! Widać, że jesteś urzędasem od statystyki w KMP Jelenia Góra, którzy zajmują się tylko cyferkami i kolorowaniem tabelek, tak, jak to robił dotychczas Marian Nagel /obecny komendant w Karpaczu/ i kolega Z. Ciosmaka.
~karpaczanin 28-02-2006 13:34
To był komendant, który sam się ubierał w mundur i chodził w patrolach jak zwykły kraweżnik. Ludzie nawet nie wiedzieli z kim mają kontakt. Robił, to co powinien robic prawdziwy gliniarz. Razem z policjantami łapał bandytów. Przestepcy bali się go jak ognia. Policjanci nieroby też się go bali, bo tacy u niego nie mieli racji bytu. I tak się marnował w tym Karpaczu. On powinien pracowa gdzieś wyżej. Zaprowadziłby ład w policji. Szkoda, że Karpacz stracił takiego gliniarza. Teraz wróci to co było wcześniej prywata, łapówy, bandytyzm.
~XXX 28-02-2006 13:43
To tak chyba powinno byc. Płacę podatki na policję. Oby więcej było takich ludzi w Policji, którzy pilnują, by sprawy były kończone, a nie umarzane z małej szkodliowści przestępstw. Słyszałem o Panu Gałku wiele dobrego i jak patrzę na to wszystko co nas otacza, to mam wrażenie, że to był idealista, który walczył z wiatrakami. Taki ostatni mohikanin. Wykonczyli go "koledzy" z policji, bo wymagał od nich szukania złodzieji, a nie zbijania bąków.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group