Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5628
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: ”Rośnie” Galeria Nowy Rynek. Co w niej będzie?

Sobota, 15 listopada 2014, 8:02
Aktualizacja: Wtorek, 18 listopada 2014, 10:48
Autor: Angela
Jelenia Góra: ”Rośnie” Galeria Nowy Rynek. Co w niej będzie?
Fot. Inwestor
Na handlowo–usługowej mapie Galerii Nowy Rynek, która powstaje przy dwrcu PKS w Jeleniej Górze, pojawiły się kolejne sklepy, które podpisały umowę z inwestorem na najem pomieszczeń, w tym: Media Expert (blisko 700 mkw.), jubilerska marka Swiss oraz Kolporter, Pralnia, E–smoking World, salon sieci Orange i Kantor. Otwarcie galerii zaplanowano na jesień 2015 roku.

- W wyniku ostatnich rozmów handlowych podpisaliśmy umowy na dodatkowe 900 mkw. Postępujące prace budowlane i widoczna gołym okiem bryła naszego projektu zachęca najemców do finalizowania decyzji handlowych – mówi Jarosław Lipiński, dyrektor działu najmu i rozwoju TK Development.

Pośród najemców Nowego Rynku są już: H&M, grupa Inditex z markami Bershka i Stradivarius, grupa LPP silnie reprezentowana przez Cropp, House, Mohito, Sinsay, Reserved, Home and You, jak również: Carry, Briju, Apart, CCC, Deichmann, Rossmann oraz sklep spożywczy Intermarché.

Budowa Nowego Rynku przebiega zgodnie z harmonogramem. Wykonawcą robót budowlanych jest Erbud S.A. Nowy Rynek powstaje w sercu Jeleniej Góry, a jego integralną częścią będzie dworzec PKS. Na dwóch poziomach powierzchni handlowej może powstać 115 sklepów i punktów usługowych. Łączna powierzchnia Nowego Rynku wyniesie 56 tys. mkw., z czego 24 tys. mkw. to powierzchnia najmu. Nowy Rynek jest wspólną inwestycją realizowaną przez dewelopera TK Development i fundusz inwestycyjny Heitman. Wartość inwestycji to 55 mln euro.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (78) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group