Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 2480
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodziny się bawią. Mile widziany strój sportowy

Piątek, 12 czerwca 2015, 7:52
Aktualizacja: 7:54
Autor: SP6
Jelenia Góra: Rodziny się bawią. Mile widziany strój sportowy
Fot. Organizator
Na Rodzinnym Festynie „Bezpiecznie żyjemy zdrowie szanujemy” organizowanym na terenie Szkoły Podstawowej Nr 6 (ul. Cieplicka 74) na pewno nikt nie będzie się nudził. Jutro (13.06) od godz. 10.00 nie zabraknie wrażeń. Będą m.in. pokazy taneczne, piosenki a także pokaz karate.

Przez cały czas trwania festynu będzie można bezpłatnie przejechać się kucem, poćwiczyć strzelanie z łuku. W południe zaplanowany jest mecz piłkarzy MKS Karkonosze z uczniami naszej szkoły. Kiedy emocje sięgną zenitu, z pomocą przyjdzie punkt pomiaru ciśnienia i ratownicy z Divemedu. Oni też zapoznają uczestników z zasadami pierwszej pomocy.

Na zapracowanych rodziców będą czekać fizjoterapeuci i dietetycy. Wspaniałe mamy upieką ciasta, a na głodnych tatusiów będzie czekać prawdziwa grochówka i pyszna kiełbasa z grilla. A kiedy będziemy chcieli spalić kalorie to pospieszy nam z pomocą Marcin z Lady fitness center.

Niezapomniane chwile szykują się dla tych, którzy już od dawna chcieli zagrać mecz ze swoimi dziećmi. Mecz piłki nożnej i piłki siatkowej na pewno przyniesie wiele wrażeń.

W miasteczku drogowym będzie można sprawdzić swoją wiedze na temat przepisów drogowych, a także obejrzeć wóz strażacki, samochód GOPR-u, specjalistyczny samochód „Wodnika” oraz karetkę.
Warsztaty plastyczne, konkursy plastyczne, malowanie buziek, rysowanie kredą po asfalcie, zabawy z chustą klanzy to kolejne atrakcje, jakie czekają na dzieci i młodzież.

Chętni mogą zagrać w tenisa stołowego lub zmierzyć się z torem przeszkód. Przewidziano konkurs „Czysta woda zdrowia doda” z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Na festynie będzie można, kupując cegiełkę, otrzymać ciekawe nagrody (dzięki sponsorom i szczodrym rodzicom).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group