Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 6287
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzinny festiwal "Mamy! to"

Piątek, 5 października 2018, 15:17
Aktualizacja: Sobota, 6 października 2018, 8:29
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rodzinny festiwal "Mamy! to"
Fot. Organizator
Już jutro (6.10) w Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze odbędzie się pierwsza edycja festiwalu, skierowanego do rodzin, który będzie doskonałą okazją do integracji. Szereg wydarzeń pod wspólnym hasłem "Mamy! to" organizują jeleniogórskie mamy, które są bardzo aktywne w życiu miasta.
- Mamy dla Was dwie sale, w których będziecie mogli uczestniczyć w ciekawych wykładach przygotowanych przez naszych jeleniogórskich ekspertów. Po każdym wykładzie zapraszamy do aktywnego udziału w dyskusji, a wierzcie nam: nie będziecie chcieli wychodzić. Do tego warsztaty z pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika medycznego - jak reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu naszych dzieci. Będą również animacje dla dzieci, które zostaną przygotowane przez jeleniogórskie kluby oraz animatorów. Będzie zabawnie oraz radośnie. Do tego strefa kawowa, gdzie będzie miejsce na plotki, porozmawianie z dawno nie widzianymi znajomymi, zjedzenie pysznego ciasta oraz relaksu - informują organizatorki.
- Przewidziana jest loteria fantowa, z której cały dochód zostanie przekazany na wsparcie działalności p. Anny Sinicy, która jest prezesem Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom przy Oddziale Pediatrycznym. Za zebrane fundusze planujemy zakupić termometry, kocyki oraz stojaki na kroplówki. Na korytarzu będziemy mieć przyjemność gościć lokalnych twórców z rękodziełami, pisarzy, kosmetyki lokalne oraz wiele innych. Zapowiada się wspaniałe 6 godzin! - dodają organizatorki.

Szczegóły imprezy na plakatach w galerii.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
643
maksymalnie 150
83%
od 151 do 459
6%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
0%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group