Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8545
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Rodzinnie w piżamach, o chrapaniu i konsekwentnym wychowaniu

Niedziela, 13 czerwca 2010, 7:45
Aktualizacja: 12:39
Autor: Ania
KARPACZ: Rodzinnie w piżamach, o chrapaniu i konsekwentnym wychowaniu
Fot. MT
Dzień Śpiocha obchodzono wczoraj w Szkole 707 w Karpaczu. Razem z uczniami bawili się nauczyciele i rodzice. Jak na śpiochów przystało wszyscy poubierani byli w piżamy.

Uroczystość związana była także z obchodami „Dnia Rodziny”, który od dwóch lat organizowany jest w karpaczańskiej placówce. Uczestniczą w nim więc uczniowie ze swoimi rodzicami i bliskimi im osobami.

Wczoraj zabawa rozpoczęła się gimnastyką poranną. Później przyszedł czas na wystąpienie Kółka Teatralnego, które przygotowało spektakl pod tytułem „Królewna na ziarnku grochu”. Następnie odbyły się gry i zabawy dla dzieci.

W tym czasie zorganizowano spotkanie pedagoga z rodzicami pod hasłem „Konsekwentne wychowanie”.
Była mowa o konsekwentnym wychowywaniu dzieci, o niebezpieczeństwach, które wynikają z braku takiej postawy. Rodzice usłyszeli też, w jaki sposób należy z dziećmi rozmawiać o świadomości w wieku szkolnym i o rozwiązywaniu problemów tego okresu. Wysłuchano też wykładu pod tytułem: "Chrap zdrowo wygłoszonego przez dr n. med. Grzegorza Gąszczyka, który mówił o chrapaniu, bezdechu i leczeniu chrapania.

Rozstrzygnięto też konkurs na najciekawszy strój śpiocha. Było wiele nagród i mnóstwo radości. Niespodzianką dla rodziców i dzieci było przedstawienie teatralne, zwieńczające spotkanie, pod tytułem „Śpiąca Królewna Śnieżka” w wykonaniu kadry szkoły 707. Sztuka została nagrodzona huraganem oklasków. Bardzo się wszystkim podobała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group