Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2873
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzinnie w "Muflonie"

Poniedziałek, 20 maja 2019, 6:02
Aktualizacja: Wtorek, 21 maja 2019, 16:13
Autor: WAC
Jelenia Góra: Rodzinnie w "Muflonie"
Fot. WAC
Poranek z cyklu „Artystyczna Kuchnia z Mami Fatale” odbył się wczoraj (19.05) w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie.

Podczas majowego spotkania z sympatyczną kucharką Mami Fatale pt „Podziemne królestwo”, Prosię prawie puściło chatkę z dymem, dlatego przyjaciele w pośpiechu czerpali wodę ze studni. Chwila nieuwagi sprawiła, że Mami Fatale wpadła do studni i jej kulinarne talenty docenili mieszkańcy Królestwa Krasnali. Jako prezent i podziękowanie Mami dostała garść podziemnych malin.

Na warsztatach plastycznych dzieci z wydatną pomocą opiekunów tworzyły kolorowe motyle, posługując się drewnianą łyżką, kredowymi markerami i czarnym papierem. O ich wyjątkowych walorach dzieci mogły się przekonać po w świetle lampy ultrafioletowej.

Na finał właściciele wylosowanych numerów biletów otrzymali nagrody od partnerów cyklu. Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki, Mattel Poland.

Cykl poranków rodzinnych dofinansowany jest z budżetu miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group