Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3676
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzinne mistrzostwa narciarzy i snowboardzistów

Czwartek, 25 lutego 2010, 17:42
Aktualizacja: Sobota, 27 lutego 2010, 10:49
Autor: arec
W najbliższą niedzielę w Karpaczu odbędzie się jedna z największych amatorskich imprez narciarskich i snowboardowych w kraju. W mistrzostwach Family Cup startować mogą zarówno rodziny jak i zawodnicy indywidualni.

W najbliższą niedzielę na stoku Euro w Karpaczu swoich sił będą mogli spróbować miłośnicy białego szaleństwa. W ramach XV Amatorskich Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim, Biegowym i Snowboardzie "Tauron Family Cup" 2010 odbędą się dwa zjazdy w narciarskim i snowboardowym slalomie gigancie.

Zawody w Karpaczu wyłonią amatorskich Mistrzów Dolnego Śląska. Są to jednocześnie eliminacje do turnieju ogólnopolskiego, który odbędzie się w dniach od 5 do 7 marca w Wierchomli.

Wystartować mogą zawodnicy w każdym wieku. Przejazdy odbędą się w niedzielę między godziną 10.30 a 13.30. Do soboty można zgłaszać udział w zawodach. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej klubu Śnieżka Karpacz. Formularz należy złożyć pocztą elektroniczną, faksem lub listownie na adres klubu. W dniu zawodów będzie można zgłosić swój udział na stoku do godziny 9.45.

Zawody organizuje klub Śnieżka Karpacz ze Stowarzyszeniem Family Cup.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1391
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group