• Sobota, 23 czerwca 2018
  • Godz. 22:01
  • Imieniny: Wandy, Zenona
  • Czytających: 4667
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rodzinna zabawa w szkole w Sosnówce

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 11 czerwca 2018, 7:20
Aktualizacja: Wtorek, 12 czerwca 2018, 10:25
Autor: WAC
Fot. Mariusz Micka
Przy Szkole Podstawowej w Sosnówce im. Marii Konopnickiej w ostatnią sobotę (9.06) odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego całe rodziny mogły aktywnie wypocząć na powietrzu, cieszyć się swoją obecnością oraz spędzić czas ze znajomymi.

Wśród wielu atrakcji uczestnicy pikniku mieli możliwość gry w wodną siatkówkę, spaceru na szczudłach, stworzenia własnego utworu muzycznego na afrykańskich instrumentach, sprawdzenia swojej wiedzy przyrodniczej i czytelniczej, poćwiczenia strzelania z broni laserowej i rzutów do balonów z wodą. W bufecie serwowano smaczną grochówkę, bigos, ciasta i lody.

Dodatkową atrakcją był I Bieg Rodzinny, w którym uczestniczyli duzi i mali. Były występy taneczne i wokalne, zabawy wielkimi bańkami mydlanymi, balonami, malowanie twarzy oraz fontanna wodna przygotowana przez OSP.

- W ramach zorganizowanej z okazji setnej rocznicy uzyskania przez Polskę Niepodległości akcji „100- krotnie dziękujemy" była możliwość podziękowania tym, którzy na to zasługują – mówi Agnieszka Stępień, pedagog ze Szkoły Podstawowej w Sosnówce. - Uczestnicy pikniku dziękowali np.: rodzicom za miłość, za to, że są, za wspólnie spędzony czas, za fajną szkołę, za zorganizowanie pikniku, za zaangażowanie pracowników szkoły, za wsparcie rodziców, za przyjaciół, za uśmiech, za zrozumienie…

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia organizowanego przy szkole pikniku: K. Wiśniewskiemu, Cz. Jesionowskiemu, W. Trubiłowiczowi, T. Dobrowolskiemu, L. Kołtowskiemu, Pracowni Stolarskiej Liczyrzepa 13, Grill Baru Złoty Widok, OSP Sosnówka, wszystkim rodzicom i pracownikom.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Ile trzeba zarabiać, aby w naszym kraju godnie żyć?  7
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami z 22.06.2018 r.  
Miej świadomość
Polska Czarnym Koniem Mundialu 2018?  4
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  67
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego  3
Kultura
Koncert Nadzwyczajny Przebudzenie  6
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group