Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3426
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Rodzinna zabawa w szkole w Sosnówce

Poniedziałek, 11 czerwca 2018, 7:20
Aktualizacja: Wtorek, 12 czerwca 2018, 10:25
Autor: WAC
Region: Rodzinna zabawa w szkole w Sosnówce
Fot. Mariusz Micka
Przy Szkole Podstawowej w Sosnówce im. Marii Konopnickiej w ostatnią sobotę (9.06) odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego całe rodziny mogły aktywnie wypocząć na powietrzu, cieszyć się swoją obecnością oraz spędzić czas ze znajomymi.

Wśród wielu atrakcji uczestnicy pikniku mieli możliwość gry w wodną siatkówkę, spaceru na szczudłach, stworzenia własnego utworu muzycznego na afrykańskich instrumentach, sprawdzenia swojej wiedzy przyrodniczej i czytelniczej, poćwiczenia strzelania z broni laserowej i rzutów do balonów z wodą. W bufecie serwowano smaczną grochówkę, bigos, ciasta i lody.

Dodatkową atrakcją był I Bieg Rodzinny, w którym uczestniczyli duzi i mali. Były występy taneczne i wokalne, zabawy wielkimi bańkami mydlanymi, balonami, malowanie twarzy oraz fontanna wodna przygotowana przez OSP.

- W ramach zorganizowanej z okazji setnej rocznicy uzyskania przez Polskę Niepodległości akcji „100- krotnie dziękujemy" była możliwość podziękowania tym, którzy na to zasługują – mówi Agnieszka Stępień, pedagog ze Szkoły Podstawowej w Sosnówce. - Uczestnicy pikniku dziękowali np.: rodzicom za miłość, za to, że są, za wspólnie spędzony czas, za fajną szkołę, za zorganizowanie pikniku, za zaangażowanie pracowników szkoły, za wsparcie rodziców, za przyjaciół, za uśmiech, za zrozumienie…

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia organizowanego przy szkole pikniku: K. Wiśniewskiemu, Cz. Jesionowskiemu, W. Trubiłowiczowi, T. Dobrowolskiemu, L. Kołtowskiemu, Pracowni Stolarskiej Liczyrzepa 13, Grill Baru Złoty Widok, OSP Sosnówka, wszystkim rodzicom i pracownikom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group