Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4378
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rodzinna zabawa w „Okrąglaczku”

Wtorek, 3 czerwca 2008, 13:30
Aktualizacja: 13:42
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Rodzinna zabawa w „Okrąglaczku”
Fot. Agnieszka Gierus
Po raz kolejny początek czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 27 to dla dzieci, rodziców i wychowawców okazja do wspólnego spędzenia czasu oraz świętowania Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Podczas poniedziałkowego popołudnia atrakcji dla dużych i małych nie zabrakło – loteria fantowa, malowanie twarzy, przeciąganie liny oraz turniej piłki nożnej dla rodziców i ich pociech, to tylko niektóre zabawy w bogatym programie przygotowanym przez dyrekcję i wychowawców.

Był też czas na wspólny aerobik, na który oprócz dzieci skusiły się mamy, pokazy aikido, występy teatrzyków dziecięcych oraz ognisko z kiełbaskami. Rodzice mogli również wspomóc placówkę, kupując pyszne ciasta i rysunki maluchów, a zmęczeni upałem odpocząć na rozłożonych w cieniu kocach.

– Staramy się, aby każdego roku festyn miał inny charakter. Tym razem postawiliśmy na sport – wyjaśnia Małgorzata Jędryczek, dyrektor przedszkola. Dodaje, że pieniądze zebrane z loterii, sprzedaży ciast i rysunków dziecięcych zostaną przeznaczone na remont i wyposażenie sali dla najmłodszej grupy. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że impreza cieszy się taką popularnością. To nie tylko okazja do zebrania pieniędzy dla przedszkola, ale przede wszystkim możliwość wspólnego spędzenia czasu, integracji i dobrej zabawy – podkreśla.

W festynie mogli wziąć też udział rodzice z dziećmi, którzy swoje pociechy wysyłają do przedszkola dopiero od września. – Dzięki temu mają okazję zobaczyć, jak placówka funkcjonuje – dodaje Małgorzata Jędryczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group