Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6605
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Rodzice plus alkohol czyli kłopoty

Piątek, 25 lipca 2008, 16:51
Aktualizacja: 16:52
Autor: TEJO
Matka i ojciec, obydwoje mocno pijani, pokłócili się, a jako „argumentu” w awanturze użyli wózka ze swoim 8–miesięcznym dzieckiem oraz „dostawą” spirytualiów w środku. Rodziców awanturników zatrzymała policja, a niemowlę trafił do pogotowia rodzinnego.

Oficer dyżurny z Lubania otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jednej z mieszkanek o dwojgu nietrzeźwych, kłócących się rodzicach, niebezpiecznie obchodzących się z wózkiem, w którym znajduje się małe dziecko.

Informację tą potwierdził przybyły natychmiast na miejsce patrol policji. Jak okazało się, wózek poza przewozem dziecka, służył 32-latce oraz niemal dwa razy starszemu jej kompanowi także do transportu alkoholu w postaci piwa i wina

Para wracała właśnie od znajomej z libacji. Po drodze mężczyzna i kobieta posprzeczali się i w trakcie awantury omal nie wyrzucili dziecka z wózka. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnych rodziców. Przeprowadzone badanie wykazało u mężczyzny 1,3, a u kobiety blisko 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Ich ośmiomiesięczna córeczka trafiła do pogotowia rodzinnego.
Jeżeli okaże się, że nieodpowiedzialne zachowanie opiekunów naraziło ich dziecko na bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia, może im grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group