Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 1 maja
Imieniny: Filipa, Józefa
Czytających: 10402
Zalogowanych: 60
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rockowa Majówka strzałem w dziesiątkę

Niedziela, 3 maja 2015, 7:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 maja 2015, 9:00
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rockowa Majówka strzałem w dziesiątkę
Fot. Tomasz Raczyński
Rockowe brzmienia w wypełnionym po brzegi Klubie Kwadrat to, jak widać, doskonała propozycja na majowy weekend w Jeleniej Górze. W piątek (1.05) w Jeleniogórskim Centrum Kultury zagrali No Sugar oraz Chorzy (do niedawna Chorzy na Odrę).

Po raz pierwszy pomysł Piotra Pawlaka na rockową majówkę zrealizowano przed rokiem i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Idea była taka, by w czasie wolnym (1-3 maja) zorganizować imprezę o charakterze rockowym, w której chętnie będą chcieli uczestniczyć mieszkańcy i jak widać chcą – powiedział organizator Łukasz Duda z JCK.

Nie inaczej było w tym roku, kiedy to w Klubie Kwadrat zaprezentowała się grupa No Sugar z Jeleniej Góry i okolic. Muzycy ze znanym fotografem Markiem Koprowskim w składzie mówią o sobie, że grają mieszankę klimatycznego tripu i indie rocka i był to ich drugi występ na scenie, co spotkało się z wielkim podziwem publiczności i gwiazdy wieczoru.

Głównym punktem imprezy w klubie przy ul. Bankowej był występ zespołu Chorzy z Olkiem Różankiem na czele. Grupa wydała już drugą płytę, która była do nabycia w trakcie koncertu.

- Zespół cały czas się rozwija, robi bardzo ciekawą stylistykę rockową, która przypada młodszym i starszym do gustu – powiedział Łukasz Duda. Fani usłyszeli zarówno utwory z debiutanckiej płyty „Skończyliśmy się na Kill'em All”, jak i z najnowszego krążka „Nieznośna lekkość hitów”.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
645
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Policja Jelenia Góra
Jeleniogórska drogówka i GDDKiA razem dla bezpieczeństwa na DK 5
 
Inwestycje
Inwestycja w Kowarach: budynek TBS już stoi
 
Aktualności
Wiktoria najładniejsza na Dolnym Śląsku
 
Karkonosze
Wypadek w Karkonoszach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group