Niedziela, 28 czerwca
30°C Jelenia Góra
reklamy

Roboty w toku

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Utrudnieniem dla ciepliczan objazdy i rozkopane chodniki.

reklamy

Ekipy drogowców ciągle naprawiają i remontują cieplickie ulice. Niektóre części uzdrowiskowej dzielnicy miasta są wciąż rozkopane. Kierowcy muszą jeździć objazdami, a piesi – potykają się o wyrwy w niedokończonych chodnikach.

Tak jest, na przykład, przy ulicy Sobieszowskiej, gdzie w kurzu i w pyle ludzie starają się przejść przez rozkopane i pełne dziur chodniki. – Końca robót nie widać, a trwają już dobre kilka tygodni – mówi nam Dariusz Lewandowski.

Kłopoty są też w pobliżu dawnego szpitala i targowiska cieplickiego przy ulicy Jagiellońskiej. Tam zmotoryzowani muszą uzbroić się w cierpliwość, zwłaszcza w godzinach szczytu. Z powodu robót zdarzają się spóźnienia autobusów komunikacji miejskiej.

Drogowcy, którzy remontują trakty w Cieplicach i Sobieszowie, mają czas do końca roku. Tak przynajmniej zapowiedział prezydent Marek Obrębalski podczas debaty zorganizowanej w ramach akcji „Masz głos, masz wybór”. Jednym z zadań, które mają być zakończone do grudnia, jest – według słów prezydenta – zakończenie przebudowy i naprawy nawierzchni trzynastu ulic w Cieplicach i siedmiu w Sobieszowie.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka