Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8231
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Robotnik zginął w kruszarce

Wtorek, 27 lipca 2010, 14:03
Aktualizacja: Środa, 28 lipca 2010, 7:33
Autor: Angela
REGION: Robotnik zginął w kruszarce
Fot. Archiwum
Pracownik Zakładów Wapienniczych w Wojcieszowie w miniony piątek na nocnej zmianie został wciągnięty do kruszarki. Nikt nie wie, dlaczego mężczyzna znalazł się w strefie zagrożenia, bo był zatrudniony na zupełnie innym stanowisku. Według policji hipoteza jest taka, że do taśmy zbliżył się z ciekawości.

Do zdarzenia doszło około godziny 23.00 w miniony piątek. Zwłoki mężczyzny z Mysłowa odkryli pracownicy firmy, którzy zaalarmowali policję. Ciało 21- latka zostało zabezpieczone do sekcji. Policja zabezpieczyła też całą dokumentację firmy. Nad ustaleniem szczegółów tragedii pracują też biegli z BHP oraz prokuratura.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, mężczyzna pracował w firmie siódmy dzień, i był zatrudniony na innym stanowisku, więc nie powinien w ogóle znaleźć się w strefie zagrożenia.

- Istnieje hipoteza, że do taśmociągu, przez który został wciągnięty do kruszarki podszedł z ciekawości. Dzisiaj odbyła się sekcja zwłok mężczyzny – mówi asp. Piotr Klimaszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Złotoryi.
Obecnie badane są okoliczności i szczegóły tragedii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group