Wtorek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 2844
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rezerwy Carlosa Astol walczą ze Słupią

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 13 sierpnia 2008, 15:28
Aktualizacja: Czwartek, 14 sierpnia 2008, 13:29
Autor: JEN
Pierwsza drużyna Carlos Astol pojechala na obóz do Niemiec, rezerwowa drużyna (I liga żeńskiego szczypiorniaka) rozegrała mecz towarzyski ze Słupią Słupsk, która występuje w ekstraklasie.

Nasze dziewczyny przegrały to spotkanie 28:33 (15:14. W pierwszej połowie trwał wyrównany pojedynek, ale w drugiej części spotkania lepsze okazały się zawodniczki ze Słupska, prowadzone przez Adama Federowicza, choć wystąpiły w ośmioosobowym tylko składzie.

Natomiast jeleniogórzanki zagrały w następującym zestawieniu: Agnieszka Szalek, Martyna Kozłowska - Magdalena Tajerle, Kinga Ślusarczyk, Małgorzata Buklarewicz, Emilia Wasiucionek, Marta Łoniewska, Katarzyna Kubicka, Estera Rykaczewska, Magdalena Łoniewska, Karolina Muras oraz Irina Latyszewska, która nie zdążyła wcześniej załatwić wizy i nie pojechała na obóz do Niemiec oraz gościnnie Anna Dyba, która jednak nie zagra w tym sezonie, bo spodziewa się dziecka.

W najblższy piątek (15 sierpnia) odbędzie się jeszcze jeden mecz pomiędzy tymi drużynami w hali przy ul. Złotniczej. Początek o godz. 10.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 14-08-2008 15:37
Czyli według Was Dyba sobie gościnnie wystąpiła w meczu będąc w ciąży i równocześnie mając świadomość, że nie zagra w tym sezonie? A czemu miałoby to niby służyć? Błagam pofatygujcie się czasami, żeby zweryfikowac informacje. Przypuszczam, że gdyby autor tego artykułu zadzwonił chociaż do klubu na pewno udzielonoby mu odpowiedzi co się stało, że Dyba wraca, a tak niepotrzebnie narazacie dziewczynę na złośliwe komentarze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group