Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 5659
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rezerwy Carlosa Astol walczą ze Słupią

Środa, 13 sierpnia 2008, 15:28
Aktualizacja: Czwartek, 14 sierpnia 2008, 13:29
Autor: JEN
Jelenia Góra: Rezerwy Carlosa Astol walczą ze Słupią
Pierwsza drużyna Carlos Astol pojechala na obóz do Niemiec, rezerwowa drużyna (I liga żeńskiego szczypiorniaka) rozegrała mecz towarzyski ze Słupią Słupsk, która występuje w ekstraklasie.

Nasze dziewczyny przegrały to spotkanie 28:33 (15:14. W pierwszej połowie trwał wyrównany pojedynek, ale w drugiej części spotkania lepsze okazały się zawodniczki ze Słupska, prowadzone przez Adama Federowicza, choć wystąpiły w ośmioosobowym tylko składzie.

Natomiast jeleniogórzanki zagrały w następującym zestawieniu: Agnieszka Szalek, Martyna Kozłowska - Magdalena Tajerle, Kinga Ślusarczyk, Małgorzata Buklarewicz, Emilia Wasiucionek, Marta Łoniewska, Katarzyna Kubicka, Estera Rykaczewska, Magdalena Łoniewska, Karolina Muras oraz Irina Latyszewska, która nie zdążyła wcześniej załatwić wizy i nie pojechała na obóz do Niemiec oraz gościnnie Anna Dyba, która jednak nie zagra w tym sezonie, bo spodziewa się dziecka.

W najblższy piątek (15 sierpnia) odbędzie się jeszcze jeden mecz pomiędzy tymi drużynami w hali przy ul. Złotniczej. Początek o godz. 10.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group