Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 6933
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Restauracja „Relaks” zostaje. Nowi właściciele, nowe menu

Wtorek, 15 listopada 2011, 9:18
Aktualizacja: 9:39
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Restauracja „Relaks” zostaje. Nowi właściciele, nowe menu
Fot. RED
Los restauracji „Relaks” mieszczącej się w budynku JCK przy ulicy 1 Maja w Jeleniej Górze wydawał się przesądzony, bo dotychczasowi właściciele lokalu ogłosili, że będzie zamknięty. A tu niespodzianka!

Choć było niemalże pewne, że jedną z najstarszych a przy tym najbardziej kultowych i znanych restauracji w naszym mieście spotka ten sam los co „Stylową”, lokal nie będzie zamknięty. Nie dość tego – nowi właściciele „Relaksu” dają jasno do zrozumienia, że teraz dopiero restauracja pokaże na co ją stać.

– Zamierzamy rozruszać tę „budę” i pokazać jeleniogórzanom, że „Relaks” ma jeszcze sporo do powiedzenia na rynku lokalnych usług gastronomiczno-rozrywkowych. Dosyć klimatów w stylu stołówki! Robimy restaurację z prawdziwego zdarzenia, w której będą smaczne potrawy z „kuchni domowej”, choć nie wykluczamy pizzy czy zapiekanek, i w której w weekendy będą odbywały się tańce oraz wieczory muzyczne przy dobrym drinku, kawie albo szklanicy piwa – mówią nam państwo Henryk i Julita Korolewicz, nowi właściciele „Relaksu”.

I dodają: – Mamy nadzieję, że kiedyś, gdy „Relaks” będzie już naprawdę wspaniałym lokalem, zarówno pod względem restauracyjnym, jak i rozrywek, i bezpieczeństwa zajmie się nim nasz syn Michał, obecnie uczeń Zespołu Szkół Przyrodniczo-Żywieniowych w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (60) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group