Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8231
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Renówką w drzewo przy ul. Rataja

Czwartek, 2 września 2010, 8:51
Aktualizacja: Piątek, 3 września 2010, 7:29
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Renówką w drzewo przy ul. Rataja
Fot. Gabi
Do groźnej kolizji drogowej doszło dziś około godz. 8 w Cieplicach nieopodal Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Świadek zdarzenia poinformował nas, że kobieta jadąca wraz z córką samochodem marki Renault od strony Cieplic w stronę Sobieszowa straciła panowanie nad pojazdem. Już na zakręcie przed WORD-em zaczęło ją znosić. Uderzyła w samochód Renault Laguna, który chciał włączyć się do ruchu, wyjeżdżając z ośrodka.

Następnie skręciła na lewy pas jezdni i wypadła z drogi. Centralnie uderzyła w drzewo znajdujące się obok rzeki.

Kobieta powiedziała, że jechała dopuszczalną prędkością i to kierowca Renault Laguny wyjeżdżający z WORD-u uderzył w jej auto. Postanowiła uderzyć w drzewo, aby nie wpaść do rzeki. Dodała także, że w momencie kiedy wydostała się z samochodu i wyszła na drogę kierowca Laguny podszedł do niej i powiedział jej, że niestety popatrzył tylko w prawo i jej nie widział.Nikomu nic się nie stało. Na miejsce zdarzenia przybyły dwie jednostki straży pożarnej i czterech funkcjonariuszy policji. Przez około 20 minut strażacy kierowali ruchem. Obecnie nie ma już utrudnień w tym miejscu. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśnią policjanci.

Funkcjonariusze orzekli, że wina leży po stronie kierowcy Renault Laguna. Mężczyzna nie zgodził się z rozpoznaniem policjantów. Sprawa zostanie przekazana do sądu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group