Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 4318
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Remont dobiega końca

Niedziela, 3 listopada 2019, 7:22
Aktualizacja: Środa, 6 listopada 2019, 7:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Remont dobiega końca
Fot. Przemek Kaczałko
Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" przechodzi nie tylko termomodernizację, ale również remont dziedzińca, wraz z fontanną. To efekt doskonałej współpracy dyrekcji szkoły z lokalnymi przedsiębiorcami oraz wsparcia ze strony władz miasta.
Termomodernizacja ma się zakończyć do 13 listopada, ale z uwagi na warunki pogodowe liczymy, że do końca listopada szkoła będzie gotowa - powiedział Piotr Iwaniec, dyrektor ZST "Mechanik".
Od miesiąca trwają u nas prace remontowe związane z nawierzchnią dziedzińca. Wsparli nas bardzo mocno przedsiębiorcy udzielając rabatów, a część potrzebnych materiałów dostaliśmy za darmo. W ramach pracy społecznej remontujemy też fontannę, która będzie cała w granicie - dodał dyrektor.

Zakres robót budowlanych polega na wykonaniu: docieplenia ścian zewnętrznych styropianem, wymianie instalacji C.O. wraz z montażem grzejników, drenażu opaskowego wokół budynku oraz robót przy instalacji elektrycznej. Koszt to ponad 2,9 miliona złotych, a wykonawcą jest firma KMB Budownictwo ze Świebodzic.

Tym samym od początku grudnia 2019 r. szkoła przy ul. Obrońców Pokoju będzie nie do poznania dla osób, które dawno jej nie odwiedzały.

Twoja reakcja na artykuł?

20
91%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1193
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group