Jelenia Góra: Remis beniaminków

Wtorek, 31 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 31 lipca 2007, 23:17
Kolejne mecze sparingowe rozegrali juniorzy Karkonoszy Jelenia Góra

Przeciwnikiem jeleniogórzan w meczach kontrolnych rozegranych na stadionie przy ul. Lubańskiej był podobnie jak Karkonosze beniaminek Ligi Dolnośląskiej Juniorów AKS Strzegom. W spotkaniu juniorów starszych padł remis 2:2 (1:1). W barwach gośpodarzy zagrało trzech nowych graczy Piotr Kochan (Lotnik Jeżów Sudecki), Wojciech Karasiński(Woskar Szklarska Poręba) i Mateusz Tyszkiewicz (Gryf Gryfów Śląski).
Pierwsza odsłona stała pod znakiem zdecydowanej przewagi Karkonoszy i tylko słabej skuteczności jeleniogórzan goście zawdzięczali że nie przegrywali różnicą kilku goli. Jedynego gola w tej części gry w 27 minucie strzelił z dogrania M. Karasińskiego Marcin Krupa.

Po przerwie mecz był bardziej wyrównany, a więcej sytuacji podbramkowych mieli goście. w 55 min. wyrównującego gola po błędzie we własnym polu karnym Marcina Smolaka zdobył Wojciech Kozioł. W 63 min. jeleniogórzan na prowadzenie wyprowadził M. Krupa. Goście gola na wage remisu zdobyli na kilkadziesiąt sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego, a jego zdobywcą z rzutu wolnego z 17 metrów , był W. Kozioł.

Mecz juniorów młodszych był pojedynkiem do jednej bramki. Jeleniogórzanie wręcz roznieśli swoich rywali wygrywając 12:0 (7:0). Gole zdobywali: Pietrzykowski x 4, Sobczak x 3, Pluta x 2, Moczarski, Szpila i Trela.