Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6715
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Rekordowy Memoriał Jerzego Zawadzkiego

Niedziela, 6 maja 2012, 21:30
Aktualizacja: 21:31
Autor: red.
Szklarska Poręba: Rekordowy Memoriał Jerzego Zawadzkiego
Fot. UM Szklarska Poręba
Rekordowa liczba zawodniczek i zawodników wzięła udział w Memoriale Jerzego Zawadzkiego – zawodów, które tradycyjnie rozpoczynają sezon rowerowy w Szklarskiej Porębie.

Wyścig zorganizowano na trasach pomiędzy Szklarską Porębą i Michałowicami. Start i meta ustawiono na łące obok bazy Harcerskiej Czerwonak. Na trasę liczącą 30 km wystartowało 82 zawodniczek i zawodników. Najszybciej na mecie zameldował się Rafał Alchimowicz ze Złotego Stoku, który trasę przejechał w czasie 1:03:41 . Najszybszą panią była Dorota Warczyk, która na mecie pojawiła się w czasie 1:28:55. Szczegółowe wyniki można znaleźć tutaj

Tego samego dnia ruszyła także Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa. To już VIII edycja zawodów, podczas których ścigają się przedszkolaki, uczniowie podstawówek oraz giminazjów. Podczas tych zawodów dopisała frekwencja i przede wszystkim świetne humory. Więcej informacji - tutaj.

Organizatorem obu zawodów było Stowarzyszenie Cyklistów Szklarska Poręba na Dwóch Kółkach, które w tym roku było wspierane przez spółkę Sport Szklarska Poręba oraz MOKSiAL. Kolejna edycja zawodów dla dzieci już 16 czerwca na łące przy pensjonacie Raad na Uroczysku przy ul. Kołłątaja 3A.

(UM Szklarska Poręba)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group