Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 3552
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Recydywista narozrabiał

Sobota, 7 listopada 2009, 9:03
Aktualizacja: 9:04
Autor: TEJO
REGION: Recydywista narozrabiał
Fot. Policja
Kara do 7,5 roku więzienia grozi mężczyźnie, który – ledwo co wyszedł z odsiadki – napytał sobie biedy atakując policjantów i niszcząc ich radiowóz. Agresją zareagował na zwróconą mu przez funkcjonariuszy uwagę. W celi siedział dwa lata za to samo.

Chodzi o 44-letniego mieszkańca gminy Mysłakowice podejrzanego o znieważenie policjantów, naruszenie nietykalności cielesnej, uszkodzenie mienia i groźby karalne.

Policjanci na drodze w kierunku Kowar zauważyli mężczyznę , który szedł środkiem jezdni. W związku z zagrożeniem jego bezpieczeństwa policjanci zwrócili mu uwagę, aby zszedł na pobocze. – Ten zaś jednego z policjantów uderzył w twarz , następnie groził im pozbawieniem życia i rzucał się do bicia, uszkodził również radiowóz. Został obezwładniony i umieszczony w policyjnym areszcie – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji jeleniogórskiej.

Agresor 23 października 2009 roku opuścił więzienie, gdzie odbywał dwuletni wyrok pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. Był on wielokrotnie karany, a tego przestępstwa dopuścił się w warunkach „recydywy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group