Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 3271
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Recital Grzegorza Turnaua “Ledwie chwila” w Staniszowie

Wiadomości: Region
Niedziela, 18 października 2015, 7:59
Aktualizacja: 8:01
Autor: Manu
Fot. Organizator
2 listopada (w poniedziałek) o godz. 18.00 w Sali Balowej Pałacu Staniszów, w ramach Festiwalu Muzykalia Staniszowskie, zaplanowany jest koncert Grzegorza Turnaua “Ledwie chwila”. Organizatorami są: Fundacja Forum Staniszów, MKiDN oraz Hotel Pałac Staniszów. Bliższe informacje – tel. 75–755–84–45 lub e–mail: fundacja@palacstaniszow.pl. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc. Cena biletu: 50 zł.

Grzegorz Turnau to artysta, którego przedstawiać chyba nie trzeba. Aranżer, pianista, kompozytor, wokalista i poeta, wykonawca poezji śpiewanej. Stworzył swój własny styl muzyczny i kompozycyjny, czasami nawiązujący do muzyki jazzowej, smooth jazzowej, także do dokonań Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza.

- Podczas większości koncertów główne miejsce wśród instrumentów zajmuje fortepian, na którym gra sam Grzegorz Turnau i tak też będzie u nas – w Staniszowie – informują organizatorzy. - Wieczór wypełnią piosenki z różnych albumów - i te z najnowszego “7 widoków w drodze do Krakowa”, i te wybrane z wielu poprzednich. Nie zabraknie też cytatów z twórczości Jeremiego Przybory (100-lecie urodzin) czy Marka Grechuty (70-lecie urodzin).

Projekt Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerzy główni: GMT guss+maschinenteile GMBH,Tauron. Partnerzy: SOPP Polska Sp. zo.o.; Dräxlmaier Group; Jelenia Plast, Dr. Schneider i Gmina Podgórzyn.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group