Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 7 maja
Imieniny: Benedykta, Ludmiły
Czytających: 11422
Zalogowanych: 50
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bełchatów: Rafał Ulatowski kończy współpracę z GKS Bełchatów

Sobota, 22 maja 2010, 14:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 maja 2010, 13:28
Autor: arec
Bełchatów: Rafał Ulatowski kończy współpracę z GKS Bełchatów
Fot. R.Ignaciak
Wczoraj wieczorem GKS Bełchatów poinformował na swojej stronie internetowej o nieprzedłużeniu umowy z trenerem Rafałem Ulatowskim.

Mecz przeciwko Reprezentacji OZPN Jelenia Góra był przedostatnim występem bełchatowian pod wodzą Rafała Ulatowskiego. Dziś bełchatowianie rozegrają mecz towarzyski z Victorią Ostrzeszów, ostatni w którym na ławce zasiądzie były asystent Leo Beenhakkera. Potwierdziły się zatem obawy trenera o jego przyszłość w zespole.

Klub poinformował także o transferze Jakuba Tosika do Polonii Warszawa. Nie podjęto jeszcze decyzji dotyczących pozostałych piłkarzy, którym w czerwcu kończą się umowy z zespołem.

W jakim składzie zespół z Bełchatowa zagra w przyszłym sezonie i o jakie cele będzie walczył? Trudno powiedzieć. Niewykluczone, że w Jeleniej Górze GKS rozegrał jedno z ostatnich spotkań w tak mocnym składzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
849
Zofia
37%
Rozalia
14%
Julia
35%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Brak snu działa jak alkohol
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
112
Wypadek na Wolności – czyja była wina?
 
112
Duże zderzenie na Spółdzielczej
 
112
Stłuczka na Wolności
 
Aktualności
Rozbili gang, straty to ponad 600 mln zł
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group