Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9149
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Radosny bal przedszkolaków w Sobieszowie

Niedziela, 8 lutego 2015, 8:30
Aktualizacja: 8:44
Autor: AP
Jelenia Góra: Radosny bal przedszkolaków w Sobieszowie
Fot. AP
Wiele radości przyniósł dzieciom bal karnawałowy zorganizowany w ostatnich dniach w Przedszkolu nr 11 im. Krasnala Hałabały w Sobieszowie. Były tańce i konkursy, a także wspólne zabawy i oczywiście słodkości.

Już od rana w przedszkolu pojawiały się dzieci przebrane za bohaterów swoich ulubionych bajek. W salach można było spotkać: wróżki, królewny, czarownice, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana czy Batmana. Wystrój zachęcał do wesołej zabawy w rytmie samby, walczyka czy rock and rolla. Bal prowadzili panowie: Krzyś i Dawid, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły wspólnie ze swoimi paniami wychowawczyniami. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, a uśmiech nie znikał z twarzy uczestników mimo chwilowego zmęczenia.

- Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem balu - mówiła dyrektor Monika Sołek.

- Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal za rok – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group