Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 7256
Zalogowanych: 33
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Radość dla młodych piłkarzy

Wtorek, 2 stycznia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Radość dla młodych piłkarzy
Fot. Organizator
Dwa turnieje juniorów oraz wizyta Włodziemierza Lubańskiego, oficjalmego patrona stadionu KKS Jelenia Góra – to dwa najważniejsze wydarzenia w tym klubie na koniec minionego roku.

Zawody zakończyły cykl Halowych Turniejów Piłki Nożnej organizowanych przez wspomniany klub.
– Wśród juniorów młodszych najlepsza okazała się Miedż Legnica szkolona przez Krzysztofa Spychalskiego. Świetnie zaprezentowali się trampkarze KKS,którzy grając z chłopcami o 2 lata starszymi zajęli II miejsce – poinformował Grzegorz Królikowski z KKS.

Dzień później także wygrał zespół Miedzi Legnica (trener Eugeniusz Oleśkiewicz), który górą okazywał się we wszystkie meczach i wyprzedził KKS Jelenia Góra (klub nie prowadzi jeszcze juniorów, ale wystąpili zawodnicy z kl.B którzy spełniali kryteria wiekowe).Wyróżnił się Kamil Grabski z KKS, który został królem strzelców.

W ostatnim dniu 2006 roku KKS Jelenia Góra miał przyjemność gościć Włodzimierza Lubańskiego z żoną i przyjaciółmi. Znany piłkarz gościł w Jeleniej Górze i okolicach w okresie świąteczno-noworocznym.

W budynku klubowym gości przyjął Prezes KKS Jelenia Góra Zbigniew Ładziński, który podziękował za wizytę oraz przekazał w imieniu zarządu klubu życzenia noworoczne oraz upominki. – wyjaśnił Królikowski. Rozmawiano także o współpracy między KKS Jelenia Góra i Lokeren w 2007 roku.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
417
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
26%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
10%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
50%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
14%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Trump zaatakował Iran! Nowa wojna USA na Bliskim Wschodzie?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Inne wydarzenia
Odśpiewali "100 lat" twórcy Biegu Piastów
 
Aktualności
Umowa na przebudowę drugiej nitki estakady
 
Inne wydarzenia
Zawita do nas mistrz Francji, ale znów szykuje się "paraliż" na drogach i utrudnienia
 
Piłka nożna
Karkonosze wystartowały. Pierwszy trening z nowym, doświadczonym trenerem
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group