Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3682
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Radość dla młodych piłkarzy

Wtorek, 2 stycznia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Radość dla młodych piłkarzy
Fot. Organizator
Dwa turnieje juniorów oraz wizyta Włodziemierza Lubańskiego, oficjalmego patrona stadionu KKS Jelenia Góra – to dwa najważniejsze wydarzenia w tym klubie na koniec minionego roku.

Zawody zakończyły cykl Halowych Turniejów Piłki Nożnej organizowanych przez wspomniany klub.
– Wśród juniorów młodszych najlepsza okazała się Miedż Legnica szkolona przez Krzysztofa Spychalskiego. Świetnie zaprezentowali się trampkarze KKS,którzy grając z chłopcami o 2 lata starszymi zajęli II miejsce – poinformował Grzegorz Królikowski z KKS.

Dzień później także wygrał zespół Miedzi Legnica (trener Eugeniusz Oleśkiewicz), który górą okazywał się we wszystkie meczach i wyprzedził KKS Jelenia Góra (klub nie prowadzi jeszcze juniorów, ale wystąpili zawodnicy z kl.B którzy spełniali kryteria wiekowe).Wyróżnił się Kamil Grabski z KKS, który został królem strzelców.

W ostatnim dniu 2006 roku KKS Jelenia Góra miał przyjemność gościć Włodzimierza Lubańskiego z żoną i przyjaciółmi. Znany piłkarz gościł w Jeleniej Górze i okolicach w okresie świąteczno-noworocznym.

W budynku klubowym gości przyjął Prezes KKS Jelenia Góra Zbigniew Ładziński, który podziękował za wizytę oraz przekazał w imieniu zarządu klubu życzenia noworoczne oraz upominki. – wyjaśnił Królikowski. Rozmawiano także o współpracy między KKS Jelenia Góra i Lokeren w 2007 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group