Piątek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6315
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radnych rachunek sumienia

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 9 maja 2010, 5:57
Autor: admin
admin
Fot. admin
Reprezentanci czterech klubów w radzie spierali się w programie „Z czterech stron miasta” o swoje dokonania w mijającej kadencji.

W programie Wiktora Marconiego wzięli udział: Bożena Wachowicz-Makieła z JG XXI, Piotr Miedziński z PO, Józef Sarzyński z SLD oraz Krzystof Mróz z PiS.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~ZGL Kolchoz 9-05-2010 6:43
Bożena Wachowicz-Makieła z JG XXI " Miasto moich marzen. OK
~Obywatel 9-05-2010 17:01
Najlepiej i najkonkretniej wypowiadał się pan Józef Sarzyński z SLD który w swoich słowach zgromadził całą sentencję posady publicznej dla ludzi, a mianowicie: Godna stała praca, mieszkania i opieka państwowa. Co do pani Bożeny Wachowicz-Makieły z JG XXI to widać że bardziej ją interesują psie kupy niż mieszkańcy Jeleniej Góry którzy tracą coraz szybciej prace i młodych ludzi którzy planują założyć rodzinę lecz nie jest im to dane ze względu na to że muszą czekać latami na swoje upragnione mieszkanie w którym mogliby być niezależni i móc wychowywać w niezakłócony sposób swoje dzieci. Co do Piotra Miedzińskiego z PO , jak wyżej.
~Obywatelka 9-05-2010 21:16
Obywatel o 17:01 chyba sobie kpi? Ten farbowany radny z SLD plecie trzy-po-trzy! i sam nie wie o czym! Nigdy nie interesowali go ludzie a tym bardziej problemy Jeleniej Góry! To wyjątkowo fałszywy i chciwy człowiek. Podczas pracy w UM blokował każdy postęp! Jako szef był o-brzy-dli-wy! pod każdym względem! Jako kolega w partii jest zadufany i zarozumiały! Na szczęście już niebawem zniknie z przestrzeni publicznej. Zreszta to widać: jak na głowie (niechlujnie idiotycznie) tak i w głowie!
szuwarek 10-05-2010 5:34
Dzieci z przedszkola są w stanie trafniej opisać "miasto moich marzeń". Ci ludzie gadają co popadnie, tak jak by nigdy się nad tym pożądnie nie zastanowili.
~Obywatel 10-05-2010 8:27
Do Obywatelki @ Czyli wolisz jak większościowa władza mówi "Nie pytaj się co Jelenia Góra może zrobić dla ciebie lecz co ty możesz zrobić dla Jeleniej Góry"? To jest po prostu żenujące, to oni właśnie są na samym szczycie samorządowej hierarchii i to oni decydują w jakim kierunku będzie dążyć Jelenia a nie ludzie, bo ludzie są jedynie podwładnymi jakby nie było rządzących.
~logika 10-05-2010 9:30
najpierw trzeba mieć sumienie, potem można zrobić rachunek...
~spostrzegawczy 10-05-2010 9:53
Ta blondynka o długim nazwisku, która cytuje Kenedyego cały czas czytała z kartki o tym jaką chce Jelenią Górę. To jednoznacznie jest kompromitacja skoro taka paniusia w szpanerskich okularkach nie umie z głowy wymienić tego jak widzi swoje miasto. Jeszcze raz okazuje się, że Zbieranina XXI nie ma nic do powiedzenia.
~szpanery:))) 10-05-2010 10:29
Takie okulary to ja kupiłem w Rossmannie za 5 zł
~do szuwarka 10-05-2010 10:37
może dlatego, że czują pożądanie ale nie wiedzą co to jest porządek :)
~xxx 10-05-2010 13:46
Kto to wogóle jest ci radni ??Banda karierowiczów którzy dzieki partyjnym rozgrywką usadzają siebie i swoje rodziny na synekurach i to jest dla nich najwazniejsze ,bo juz może nigdy nie będą mieli takiej okazji do ustawienia się.A jak oni wszyscy dbają o jelenią górę to chyba każdy mieszkaniec jeleniej widzi na co dzień.A w radnych to dopiero uwierzę jak bedą to robić ludzie ustawieni finansowo o dobrej ,ciężko wypracowanej przez lata życia reputacji ,którzy będą działać dla miasta pro bono i którzy dla jednego stanowiska czy paru groszy nie poświęca swojego dobrego imienia i to bedą prawdziwi "wojownicy" o dobro naszego miasta a nie wojownicy o diety i stanowiska.
~młodzieniec 10-05-2010 15:51
dlaczego ci wszyscy gadajacy u Redaktora Wiktora nie robią tego o czym mówią?? Radny Szarzyński realizował swoje marzenia 8 lat jako v-ce prezydent i 4 lata jako radny. Teraz jako prawie 70 letni radny nic już nie zdziała - szkoda czasu tego słuchać. Do roboty drodzy Państwo, a nie gadania i samouwielbiania.
~ 10-05-2010 18:38
To mial byc rachunek sumienia czy marzenia radnych?Dla mnie urzedniczy belkot.Jelenia Gora powinna zmienic nazwe na Jeleniowyje od radnych,ktorzy po za belkotaniem nic innego nie robia .POZORANCTWO tak jednym slowem mozna okreslic dzialalnosc "radnych""jeleniogorskich. Rzeczywiscie psie odchody to problem najwyzeszej rangi:)))) przy tak. duzym bezrobociu.
~Zdumiona 15-05-2010 16:27
Co się stało, że radny Mróz nie gadał w trakcie tego nagrania z telefonu komórkowego????????????????????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group