Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 2247
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Radny na szóstkę, radny na jedynkę – plebiscyt za półmetkiem

Poniedziałek, 29 grudnia 2008, 8:46
Aktualizacja: 8:51
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Radny na szóstkę, radny na jedynkę – plebiscyt za półmetkiem
Po lewej – klasyfikacja pozytywna, po prawej – negatywna. Z boku – sumy i różnice głosów.
Fot. ....
Tydzień został do końca Waszego rankingu radnych miejskich. Od kilku dni oceniają ich Państwo w komentarzach, co każdy przeczytać może. Wysyłacie też głosy. Dziś pierwsza klasyfikacja.

Zdecydowanym liderem w grupie pozytywnych jest Hubert Papaj (Platforma Obywatelska), przewodniczący rady miejskiej, z 75 głosami poparcia. Za nim plasuje się Miłosz Sajnog z Klubu Jelenia Góra XXI (54 głosy), a na trzecim miejscu plasuje się Wojciech Leszczyk z Prawa i Sprawiedliwości (39 głosów).

W grupie negatywnych pierwsze miejsce zajmuje Krzysztof Mróz z Prawa i Sprawiedliwości (43 głosy). Druga jest radna Grażyna Malczuk z Lewicy i Demokratów (35 głosów) a na trzecim miejscu znalazł się… uwaga!... lider pozytywów Hubert Papaj z PO (34) głosy.

Nasza zabawa trwa do 5 stycznia. Który radny – Państwa zdaniem – zasłużył na szóstkę, a który – na jedynkę? Głosujcie! Wiele się jeszcze w klasyfikacji może zmienić. Przypominamy, że w liczeniu głosów uwzględnimy także te, które przychodzą do nas w formie kuponów wyciętych z tygodnika Jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group