Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 7468
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Radiowozy dla policji

Czwartek, 21 października 2021, 7:51
Autor: WAC
Region: Radiowozy dla policji
Fot. policja
Flota policyjnych radiowozów garnizonu dolnośląskiego powiększyła się o kolejne dwa nieoznakowane pojazdy. Nowe furgony trafią do funkcjonariuszy Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Pojazdy wykorzystywane będą do przewozu specjalnych przesyłek pocztowych zwierających m.in. materiały zawierające informacje niejawne czy dowody rzeczowe zabezpieczone przez policjantów w toku prowadzonych spraw.

Nowe radiowozy to samochody marki Ford Transit Custom - furgony o mocy 130 KM, wyposażone w silnik diesla. To już kolejne auta, które w tym roku trafią do dyspozycji dolnośląskich policjantów. Pojazdy zostały kupione w ramach dostaw centralnych. Z racji charakterystyki służby, do której nowe fordy zostały przeznaczone, wyposażono je w szereg udogodnień i wiele elementów dodatkowego wyposażenia, co powoli ich użytkownikom skutecznie realizować stawiane przed nimi zadania.

Flota dolnośląskiej policji jest sukcesywnie uzupełniana o kolejne nowe auta - informuje mł. asp. Przemysław Ratajczyk z policji dolnośląskiej. - Zakupione samochody będą niewątpliwie dużym wsparciem technicznym w służbie funkcjonariuszy, którzy realizują zadania przewozu osób oraz różnego rodzaju przedmiotów, jak choćby krew i materiał biologiczny zabezpieczone do badań laboratoryjnych. Zwiększą one jednocześnie bezpieczeństwo mundurowych, a także poprawią komfort ich pracy.

Twoja reakcja na artykuł?

8
36%
Cieszy
2
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
7
32%
Złości
4
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group