Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6603
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rada oświaty o jej sukcesach i troskach

Sobota, 21 listopada 2009, 9:31
Aktualizacja: 9:31
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Rada oświaty o jej sukcesach i troskach
Fot. ......
W nadchodzący wtorek w ratuszu o godz. 18 w sali nr 15 odbędzie się spotkanie Jeleniogórskiej Rady Oświaty, która już teraz zaprasza do udziału w debacie rodziców, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych szkołą.

Debata poświęcona będzie pozyskiwania środków w Unii Europejskiej na działalność jeleniogórskich szkół. Omówione zostanie także wykorzystanie środków finansowych na zajęcia pozalekcyjne w 2009 r. i projektu na kolejny rok. Uczestnicy zamierzają dyskutować o formach wsparcia i pomocy, w tym finansowej (stypendia, nagrody, inne) dla dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej.

Jeleniogórska Rada Oświaty działa przy radzie miasta i składa się z rodziców uczniów i przedszkolaków. Zapowiedział swoją obecność Miłosz Sajnog, zastępca prezydenta, odpowiedzialny, między innymi, za edukację. Będzie też naczelnik wydziału oświaty, radni z resortowej komisji oraz dyrektorzy szkół i pedagodzy.

– Mamy nadzieję, że w gronie wszystkich zainteresowanych osób wypracujemy nowe formy współpracy rodziców ze szkołami i władzami oświatowymi. Serdecznie zapraszamy! – mówią organizatorzy

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group