Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Rada oświaty o jej sukcesach i troskach

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

W nadchodzący wtorek w ratuszu o godz. 18 w sali nr 15 odbędzie się spotkanie Jeleniogórskiej Rady Oświaty, która już teraz zaprasza do udziału w debacie rodziców, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych szkołą.

Debata poświęcona będzie pozyskiwania środków w Unii Europejskiej na działalność jeleniogórskich szkół. Omówione zostanie także wykorzystanie środków finansowych na zajęcia pozalekcyjne w 2009 r. i projektu na kolejny rok. Uczestnicy zamierzają dyskutować o formach wsparcia i pomocy, w tym finansowej (stypendia, nagrody, inne) dla dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej.

Jeleniogórska Rada Oświaty działa przy radzie miasta i składa się z rodziców uczniów i przedszkolaków. Zapowiedział swoją obecność Miłosz Sajnog, zastępca prezydenta, odpowiedzialny, między innymi, za edukację. Będzie też naczelnik wydziału oświaty, radni z resortowej komisji oraz dyrektorzy szkół i pedagodzy.

– Mamy nadzieję, że w gronie wszystkich zainteresowanych osób wypracujemy nowe formy współpracy rodziców ze szkołami i władzami oświatowymi. Serdecznie zapraszamy! – mówią organizatorzy

Osoby w artykule

Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka