Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Puchar dla uczniów z Piechowic

Audio

Czytaj na głos

Autor: ZSTiL 1 min czytania

Na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Jeleniej Górze odbyły się zawody strzeleckie ,,Wiosna z Wiatrówką” jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Najlepiej strzelali zawodnicy z Piechowic.

Zespoł Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach był na zawodach jedyną szkołą reprezentującą powiat jeleniogórski i to uczniowie tej placówki zajęli pierwsze miejsce zdobywając Puchar Prezydenta Jeleniej Góry.

ZSTiL reprezentowali na zawodach uczniowie klas wojskowych: Kamila Cybulska, Paula Widalska, Angela Grabke, Maciej Frątczak, Marcin Jędrzejczuk i Tomasz Fikier.

Sukcesy młodzieży z klas wojskowych to efekt poważnego podejścia do zadań stawianych uczniom, a także tego, że szkoła posiada własną strzelnicę i uczniowie systematycznie ćwiczą na niej w ramach wyszkolenia strzeleckiego.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka